Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika popcarol Wykanczamy sie i nasz dom n


popcarol

Recommended Posts

allegro, tapeta klimt :)

Dzięki, ten sprzedawca to z Torunia, więc raczej na pewno się zdecyduję :wink:

super:) kupuj, naklejaj i slij fotki:)

 

Widzialam twoja lazienke kiedys na forum gazeta.pl, czy sie myle?

Ukradlam 1 fotke z Twojego dziennika. Masz moze gdzies fotki drzwi - chodzi mi o te lazienkowe en face? I skad te drzwi? jaki kolor?

dziekuje:)

Na forum gazeta.pl ja mojej łazienki nie zamieszczałam :roll:

O jakie drzwi chodzi? Jeżeli wejściowe do łazienki to jest to Tetyda Classena w kolorze Wenge :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na forum gazeta.pl ja mojej łazienki nie zamieszczałam :roll:

 

 

O jakie drzwi chodzi? Jeżeli wejściowe do łazienki to jest to Tetyda Classena w kolorze Wenge :D

 

hehe, niezle, w takim razie byla podobna - ta czesc z 2 umywalkami na 1 blacie i ta lampa :)

Zaraz poszukam sobie tych drzwi:) Zamowilam szybki i sklejki do wypelnienia moich, ale 2 szybki mialy byc w drzwiach lazienkowych od gory (reszta nizej wypelniona). A te wygladaja chyba lepiej - z takimi szybkami na 2giej i 5tej pozycji? Dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

popcarol, kiedyś natknęłąm się tu na forum na taką informację, że lampę taką podobną do tej, która się Tobie podoba robili w programie DEKORATORNIA. Na piłkę plażową był nawinięty sznurek zamoczony w jakimś kleju czy innym usztywniaczu (sorry za brak szczegółów, ale generalnie Ty pomysłowa dziewczyna jesteś i w razie potrzeby wykombinujesz co trzeba:)). Jak to ustrojstwo już wyschło, to piłka była przebijana i wyciągana przez otwór na żarówkę. Potem w Dekoratorni oglądałam odcinek, który był podsumowaniem roku i rzeczywiście widziałam urywki z robienia tych lamp, tylko akurat na balon było to nawijane. Ale generalnie efekt super, a produkt jedyny i niepowtarzalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie między stopnicami ? nie będzie sie brudzić przy myciu schodów podstopnica malowana ?
hej aguleczko:)

milo ze zagladasz i komentujesz i nie obrazilas sie;)

 

Sprawa podtopni jest jeszcze otwarta, mysle ze beda na razie po prostu otynkowane. Moze tynk mozaikowy? Tyle ze nie ma jednokolorowych tykich tynkow, a kaszki chcialabym uniknac...

Na razie bedzie surowy szary tynk i pozyjemy zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłam się bo niby dlaczego to forum słuzy wymianom zdań na temat urządzania domów budowania, każdy swoje pięć groszy wtrąca co nie oznacza że ma ktoś na wszystko przytakiwać :) i robic jak ktoś wymyśli:) a wracając do schodków w pierwszym planie miałam takie plany schodków ale potem odradzano mi własnie podstopnice że będą się brudziły więc wymyśliłam sobie gres w tym miejscu ale to też nie przeszło i w rezultacie będą obudowane całe :) ale widziałam podobne schodki ma koleżanka co o drzwi pytałas ona to ma tak pół na pół też fajnie to wygląda :) i idealnie udało jej sie kolorystycznie do podłogi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widziałam podobne schodki ma koleżanka co o drzwi pytałas ona to ma tak pół na pół też fajnie to wygląda :) i idealnie udało jej sie kolorystycznie do podłogi :)

:oops: dzięki :wink:

 

Nastka masz gdzies fotke swoich schodow?

U nas jeszcze sprawa otwarta, moze dac gres jaki jest na reszcie parteru?

 

Dzieki dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gres to tylko taki by kolorystycznie pasował do pozostałych gresów które będą w zasięgu wzroku :)ale zerknij do kolerzanki może tak będzie prościej i taniej ?

 

Zobaczymy, w przyszla sobote pogadamy z panem Jozkiem... jesli damy tam gres, to ten z podlogi w salonie - i tak bedzie dochodzil do schodow. Pewnie taniej byloby tak jak u Nastki... zobaczymy tez ile tego gresu nam zostanie (bo sie boimy ze na salon i kuchnie moze zabraknac...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/nwFD1XV66AezPUn6rX.jpg

 

Widzę, że płytki od frontu wanny nie "zcentralizowane" :wink: w sensie fuga nie jest centralnie ?

I jeszcze takie coś, nie boisz się, że ten pył po cięciu porysuje płytki na podłodze i wannę ?

Wiesz, zawsze istnieje ryzyko, że cos sie zatrze, ktos butem sie poślizgnie i rysa będzie ... :roll:

Ale już widać początek końca :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Widzę, że płytki od frontu wanny nie "zcentralizowane" :wink: w sensie fuga nie jest centralnie ?

I jeszcze takie coś, nie boisz się, że ten pył po cięciu porysuje płytki na podłodze i wannę ?

Wiesz, zawsze istnieje ryzyko, że cos sie zatrze, ktos butem sie poślizgnie i rysa będzie ... :roll:

Ale już widać początek końca :D

 

pozdrawiam, majki

 

hej Majki!

 

Zcentralizowane plytki na wannie odpuscilismy, ale mialy byc na mijanke, wiec pewnie te dolne bedziemy jeszcze poprawiac :evil:

 

nie ukrywam ze dosc mam tego juz, generalnie wypadaloby wziac urlop i stac za plecami, bo co chwile jest jakis babol :(

 

Plytki na podlodze nie sa polerowane, wiec o podloge sie nie martwie, aczkolwiek wlasnie ma byc podloga myta. Mam nadzieje w miedzyczasie sie nic nie wydarzylo, czego pod pylem nie widac... Na wannie jest jeszcze folia (boki tylko pan Jozek podciagnal), wiec mam nadzieje sie nie porysuje...

generalnie wolalabym chyba tych fotek nie widziec i sie nie denerwowac i nie zastanawiac... :/

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...