Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomysły na obiad


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie to ,że w opozycji ale kopyta jakoś do cukru i cynamonu mi nie pasują leniwe pierogi jak najbardziej ,które zrobię dziś i lekki barszcz ukraiński na żeberku wędzonym.zabielany śmietaną.

p.s

Kopytka lubię jeść jako :

samodzielne danie np. polane podsmażoną cebulką, skwarkami, stopionym masłem lub ulubionym sosem, albo jako dodatek do pieczeni, czy gulaszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ,że w opozycji ale kopyta jakoś do cukru i cynamonu mi nie pasują leniwe pierogi jak najbardziej ,które zrobię dziś i lekki barszcz ukraiński na żeberku wędzonym.zabielany śmietaną.

p.s

Kopytka lubię jeść jako :

 

A u mnie z sosami i w wersji wytrawnej nie przejdą - rodzinka (5 mężczyzn ;)) protestuje:yes::yes::yes: . Moje babcia zresztą też podawała na słodko i ja jako dziecko w domu też jadałam na słodko. Leniwe pierogi też lubimy, a ja znam takich, co leniwe podają z sosami:eek::jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z sosami i w wersji wytrawnej nie przejdą - rodzinka (5 mężczyzn ;)) protestuje:yes::yes::yes: . Moje babcia zresztą też podawała na słodko i ja jako dziecko w domu też jadałam na słodko. Leniwe pierogi też lubimy, a ja znam takich, co leniwe podają z sosami:eek::jawdrop:

 

Widzisz leniwe to twaróg,mąka i jajko z bułką tarta na słodka jak najbardziej mnie pasi. Kopytka to ziemniaki ,mąka i jajko do przeróżnych sosów gulaszy itp.Reszta to różnego rodzaju mutacje- kluski :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...