Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomysły na obiad


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sandacz w kapuscie z grzybami - cos dla mnie.

 

Nie moglbys zapytac sie o przepis ? ? ? :o :o :o

 

 

Sandacza roszyfrowałam i można tak zrobić dowolny filet.

Oprócz fileta z ryby. trzeba zrobic ciasto nieco gęstsze od naleśnikowego. Do ciasta dodajemy soli pieprz i sporo koperku. Rybę posypujemy maka i panierujemy w cieście. Smażymy.

Osobno robimy kapustę z grzybami. Do kapusty nalezy dodac nieco mąki . Obłozyć rybe polać trochę ciastem i zapiec chwile az do zrumienienia ciasta.

 

Co do świezonki z ryb to nie udało mi sie uzyskać niedoscigłego smaku. A zupa rybna tam to po prostu marzenie. Knajpka nazywa sie Panga jest na trasie z Pozka do Wrocka ( niedaleko od knajpiki z Migiem :wink: ).

Takiej zupy tez nie udało mi sie zrobic. Problem polega chyba na tym ze jest gotowana na wielu gatunkach ryb. To coś w rodzaju tzw. solanki z duzą iloscią startej słodkiej i ostrej papryki, cebuli i odrobiny kiszonego ogórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smażę naleśniki (normalne). Robię nadzienie z przesmażonego mielonego, cebuli, czosnku, papryki, kukurydzy, fasoli czerwonej, banana i pomidorów z puszki. Do tego przyprawy: pieprz, sól, papryka i co mi się wymyśli. Duszę aż ładnie się połączy. Zawijam farsz w naleśniki, układam na blaszce smaruję startym serem wymieszanym ze śmietaną i zapiekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

http://img3.imageshack.us/img3/6151/img2921ca2.jpg

 

nno ja nie wiem - ta obwódka na kieliszku - nie podoba mnie się :/

 

Ale filecik - weź przestań, skąd my tu bizona wytrzaśniemy...chociaż znam restaurację niedaleko, gdzie i z krokodyla dają i z kangura...serio serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...