Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomysły na obiad


Recommended Posts

My w weekend też dwa grillowe obiadki :D

....zazdroszczę :p :wink:

Myślę, że nie ma czego. Ja też się odchudzam, ale jem racjonalnie po prostu. Obiady normalne, ale w niewielkich ilościach (grill oczywiście bez chleba). Na śniadanie muesli, w pracy sałatka, w domu obiad w ilości 2/3 tego co wcześniej. Przez tydzień 3 kg mniej. Dużo mi dało całkowite odstawienie słodyczy w tygodniu. Tylko w weekend sobie pozwalam na małe co nieco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bardzo lubię placki ryżowe:

- 2 woreczki ryżu

- szklanka mąki pszennej

- 2 jajka

- 1/2 szklanki jogurtu naturalnego

- 2 łyżeczki proszku do pieczenia

- 2 opakowania cukru waniliowego (2x16g)

- 1/4 łyżki soli

 

Osolony ryż ugotować i ostudzić. Dokładnie wymieszać z resztą składników. Smażyć na oleju. Można posypać cukrem pudrem, podawać z dżemem lub z czym tam kto lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w weekend też dwa grillowe obiadki :D

....zazdroszczę :p :wink:

Myślę, że nie ma czego. Ja też się odchudzam, ale jem racjonalnie po prostu. Obiady normalne, ale w niewielkich ilościach (grill oczywiście bez chleba). Na śniadanie muesli, w pracy sałatka, w domu obiad w ilości 2/3 tego co wcześniej. Przez tydzień 3 kg mniej. Dużo mi dało całkowite odstawienie słodyczy w tygodniu. Tylko w weekend sobie pozwalam na małe co nieco...

Kurcze tylko ja tak nie potrafię :evil: Taki gatunek ze mnie że zażeram stres :oops: ,a żyję w stresie od stycznia :evil:

Tak czy inaczej w święta robię przerwę :roll: bo nie wyrobię :p

Na obiaddla dzieci pomidorowa a ja suróweczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
podoba mi sie jedzenie co 3 godziny :D

8 -11-14-17-20 :lol: o 14,oo sie zmuszam do jakiegos jogurtu bo nie chce mi sie jesc ,a o 20,oo jakies jabłko :D na razie nie wchodze na wage ale po ciuchach widze ,że jest mnie mniej :wink:

 

:D

 

Ewka, to jakaś nowa dieta? :roll: nic o takiej nie słyszałam, no, może to, że

niemowlaki co 3 godziny się karmi :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie jedzenie co 3 godziny :D

8 -11-14-17-20 :lol: o 14,oo sie zmuszam do jakiegos jogurtu bo nie chce mi sie jesc ,a o 20,oo jakies jabłko :D na razie nie wchodze na wage ale po ciuchach widze ,że jest mnie mniej :wink:

 

:D

 

Ewka, to jakaś nowa dieta? :roll: nic o takiej nie słyszałam, no, może to, że

niemowlaki co 3 godziny się karmi :) :wink:

nie słyszałaś ???? :o ostatnio Ibisz o niej mowił w TVN-ie :lol: je sie normalnie ,no może troszke ograniczając ilości :wink: ,ale co 3 godziny -wtedy przyzwyczajasz organizm do regularnego dostarczania energii i on nic nie odklada na zapas :wink: dla mnie BOMBA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja jestem na urlopiku i tez jem co trzy godziny :evil: ale jakos w tyly mi idzie :lol:

Dziś barszczyk czerwony (do popicia) i lazanki.

Jutro też barszczyk tyle, ze z fasolą i może krokiety (bo mi mięsa z rosołu za duxo zostało).

Lenie się z obiadami, bo grzebie w ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj bedzie pewnie jajecznica, bo pomyslow brak.

Wczoraj 2 kg karkowke zamarynowalam i czeka do piatku w lodowce. Przed chwila kupilam gesiarke - brytwanne taka zwykla jak babcie mialy i bede piec w piekarniku (pierwszy raz w brytwannie), jemy taka krkowe na chlebek z sosem chrzanowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...