Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomysły na obiad


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :)

Widzę, że o kapuście temat, więc też się podzielę przepisem :)

Posiekaną młodą kapustę, skwareczki ze słoniny i przesmazoną cebulkę, kilka suszonych śliwek pokrojonych w paski i pieprz mielony wrzucam do dużego garnka i zalewam ok. szklanką wody. Gotuję pod przykryciem niezbyt długo, tak żeby kapusta nie rozgotowała się na paćkę. Oczywiście sól do smaku. Nie dodaję mąki, bo jak wody jest mało, to nie trzeba zagęszczać.

 

Mniammmm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rybę po grecku

Wypóbowałam wczoraj inny grecki sos,składniki są takie same ale marchwi się nie tarkuje tylko kroi w słupki-resztę warzyw powinno się też ale nie miałam tyle czasu.Efekt jest taki,że smakuje całkiem inaczej a młoda marchew nie stawia oporu i daje się łatwo pokroić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galka u mnie rybke po grecku jedza tylko na zimno jako danie na imprezie, jako obiad to by raczej nie przeszlo.

 

Elutek uwielbiam botwinke, ja w ostatnia sobote mialam zupe szczawiowa z jajkiem (szczaw wlasny ogrodkowy) :p

 

Jutro robie sos do spagetti, a na sobote kupilam golonki i bede robic w piwie z tego przepisu

 

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,95049683.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sobote kupilam golonki i bede robic w piwie z tego przepisu

 

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,95049683.html

 

oooo ... wyglada wyjatkowo tresciwie :lol:

 

To akurat zje maz, bo dla mnie i syna wszystko co tluste jest niezjadliwe, od schabu kazdy skrawek tluszczu odkroje, a mielone robie z lopatki (tez najpierw odkrawam tluste) :) . Maz jest niepocieszony, wiec raz na jakis czas serwuje mu zeberka albo golonki, my bedziemy miec pierogi z truskawkami lub jagodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...