Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

no tak......... napisałam się napisałam..... okazało się, że napisałam w dzienniku zamiast w komentarzach :roll:

więc w skrócie: płotek i parapety masz szczególnie cudnej urody (bo ja też mam bardzo podobne :wink: )

wszystko pozostałe cudne też z wyjątkiem awarii wodnej

kolor i wybory: nasze dziecię optowało za czerwonym kolorem, ale cóż znaczy rodzicielska delikatna i długotrwała!!!!!!!!!!!!!!!!! perswazja - teraz ma złoto egiptu z zapachem mchu - jest miło i dziecko tez zadowolone.

pozdrawiam e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kolor i wybory: nasze dziecię optowało za czerwonym kolorem, ale cóż znaczy rodzicielska delikatna i długotrwała!!!!!!!!!!!!!!!!! perswazja - teraz ma złoto egiptu z zapachem mchu - jest miło i dziecko tez zadowolone.

pozdrawiam e.

:D :D :D :D :D

W tym ultramarynowym pokoju, jedna ściana ma być czerwona ..... :D :D :D :D

i jeszcze do tego, wymalowana w pociągi i tramwaje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez gratuluję :wink: ! choć w Twoim przypadku przeskok licznika to formalność :wink: .

Czytam Wasz dziennik ale nie stety zawracaja mi głowe w pracy :evil: :evil: :evil: i nie moge na spokojnie podelektowac się jego lekturą więc z komentarzem wstrzymam sie jeszcze zeby był adekwatny do dziennika, a to nie bedzie proste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przylazłam te folie pooglądać co to niby sprzatać mieli :wink:

i co? posprzątali? :p :D

 

a żółta elewacja jest rewelka ...ino te muszyska co tak żółte lubią trza jakoś odstraszyć :wink: :lol:

Folia sprzątnięta.

A muchy. :D :D :D Popatrzę na nie po prokuratorsku i będą spieprzaaaaaaać , aż miło. Jeśli smoki się boją, to takie beleco nie wydyga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez gratuluję :wink: ! choć w Twoim przypadku przeskok licznika to formalność :wink: .

Czytam Wasz dziennik ale nie stety zawracaja mi głowe w pracy :evil: :evil: :evil: i nie moge na spokojnie podelektowac się jego lekturą więc z komentarzem wstrzymam sie jeszcze zeby był adekwatny do dziennika, a to nie bedzie proste :wink:

Za gratulacje dziękuję, a co do dziennika ... to on nieco w tyle, a to z braku internetu. Istnieje jednak taka opcja że już za tydzień będzie i wtedy się jakoś ogarnę i popędzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A muchy. :D :D :D Popatrzę na nie po prokuratorsku i będą spieprzaaaaaaać , aż miło. Jeśli smoki się boją, to takie beleco nie wydyga?

 

tylko pamietaj ...musisz popatrzeć dokładnie tak jak na mnie wtedy bo inaczej nie zadziała ,czyli :lol: :

http://img19.imageshack.us/img19/4709/img0282rozdzielczopulpi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...