Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

Dobrze, że w końcu dałeś znak życia :D

cześć

po pierwsze: żółty dom to podstawa (wiem, co mówię 8) )

po drugie: kot w domu - też (tez wiem, co mówię 8) :lol: ciesz się, że nie chcą pieska, bo kto by biegał z nim rano i wieczorem - taki kicia, to grzecznie z kuwetki korzysta i jest spokój

pozdrawiam :D

 

ps. pozdrowienia także dla przedpisaczy :D nie zauwazyłam wcześniej. Dagggulka juz Ci wyłozyła wszystko względem kota, więc na razie nie będę nic szczegółowo wyłuszczać, tylko nie zgodzę się z opinia n/t piasku: tylko bezzapachowy!!!! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/w/5/7/3/49596823_d.jpg

 

ja pierdziu ... ale z Was konkretni ludzie ... mówisz - masz , i to od razu w ten sam dzień :o :o :o :lol:

 

słodziak prześliczny .... norrrrmalnie ino miętolić i miziać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidulek ... :roll:

ja na szczęście wykazałam się trzeźwościa umysłu i mam garaż - dwustanowiskowy ... i dzięki bogu , że dwustanowiskowy bo trzaby chyba zapałki ciągnąć kto ma zimą parkować , albo kto pierwszy ten lepszy :lol:

dwóch rzeczy bym nie oddała : garażu i zmywarki ... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się wyrównało ... ja Ci pozazdrościłam pieknej kostki , a Ty mi garażu ... mamy po równo :lol:

choć nie ... bo małego kotka też Ci zazdroszczę, ale obawiam się iż każde nowe stworzenie w moim domu groziłoby rozwodem ... tak przynajmniej mi małż zapowiedział jak przytargałam rudego :oops: :D

no to 2:1 dla Ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się wyrównało ... ja Ci pozazdrościłam pieknej kostki , a Ty mi garażu ... mamy po równo :lol:

choć nie ... bo małego kotka też Ci zazdroszczę, ale obawiam się iż każde nowe stworzenie w moim domu groziłoby rozwodem ... tak przynajmniej mi małż zapowiedział jak przytargałam rudego :oops: :D

no to 2:1 dla Ciebie :lol:

 

Nie mów tak Daga bo jak dasz czadu i sie pojawi mały rogalik w domu to już na pewno nie będzie żadnego sprzeciwu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/w/5/7/3/49596823_d.jpg

 

ja pierdziu ... ale z Was konkretni ludzie ... mówisz - masz , i to od razu w ten sam dzień :o :o :o :lol:

 

słodziak prześliczny .... norrrrmalnie ino miętolić i miziać :D

 

Faktycznie kocurek kochany po prostu puchatek przesłodki :D , z tym że spojrzenie ma po Panu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mów tak Daga bo jak dasz czadu i sie pojawi mały rogalik w domu to już na pewno nie będzie żadnego sprzeciwu :lol:

 

nic z tego .... teraz to już ino wnuki za kilka latek ....

jak to mój szanowny mówi: za stara jestem - jakby se miał robić to z taką łosiemnastką :lol:

 

 

 

z tym że spojrzenie ma po Panu :wink:

:lol:

 

też zauważyłam .... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia została prawie taka jak w projekcie. Przyznam, że nie zaszkodziłoby jej ze 30 cm dodatkowej szerokości, ale w porównaniu z tym co mieliśmy w bloku, to i tak teraz mamy salony. Napisałem "prawie jak w projekcie", bo wydłużaliśmy nieco łazienkę, przez co ścianka w kuchni też odrobinę się wydłużyła. Ale to niewiele. Chyba ze 30 cm.

Blacik pod oknem zrobiliśmy ociupinkę za wąski, ale była to świadoma decyzja. Chcieliśmy trochę tę kuchenkę "odtramwaić". Do szybkiego przysiadu i złapania kanapki czy dwóch, spokojnie wystarczy. Nawet dla dwóch osób. Do jedzenia obiadu nadaje się średnio, ale cztery kroki dalej jest przecież stół.

Zmywarka - pełna zabudowa. W pierwszej szafce od blaciku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...