Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ano mogę tak mówić, zwłaszcza po tym jak go musiałem z drogi za grzbiet zabierać, praktycznie spod kół jadącego samochodu. Dwa razy. Za drugim stwierdziłem, że więcej pod koła łaził nie będę.

Młode toto, gupate, to i nabroi czasem. Ale już się boję o wsiowe psy luzem puszczane latem. A kota nie upilnujesz ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mogę tak mówić, zwłaszcza po tym jak go musiałem z drogi za grzbiet zabierać, praktycznie spod kół jadącego samochodu. Dwa razy. Za drugim stwierdziłem, że więcej pod koła łaził nie będę.

Młode toto, gupate, to i nabroi czasem. Ale już się boję o wsiowe psy luzem puszczane latem. A kota nie upilnujesz ... :-?

 

A przepraszam kto komu krzywdę ma zrobić, one jemu czy on im :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty moja jest bardzo szybka i poluje jak kombajn jak jesteśmy w pracy to zostaje na dworze sama i sobie jakoś radzi. No i najważniejsze nie mam w domu żwirku (co to to nie :evil: ) wychodzi na dwór. Chociaż przed psami na działce to nie bardzo ucieka raczej atakuje spryciula jest choć nie za wielka ale cholernie sprawna 3,5 kg mięsa 0 % fat :wink: . Po sterylce nie ma kociat ale nie stety randki jej zostały :evil: i mi tu zarządza zbiórki okolicznych kocurów na balkonie :evil: i właśnie się to zaczyna :evil: ale to znaczy ze wiosna dobra niech jej będzie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty moja jest bardzo szybka i poluje jak kombajn jak jesteśmy w pracy to zostaje na dworze sama i sobie jakoś radzi. No i najważniejsze nie mam w domu żwirku (co to to nie :evil: ) wychodzi na dwór. Chociaż przed psami na działce to nie bardzo ucieka raczej atakuje spryciula jest choć nie za wielka ale cholernie sprawna 3,5 kg mięsa 0 % fat :wink: . Po sterylce nie ma kociat ale nie stety randki jej zostały :evil: i mi tu zarządza zbiórki okolicznych kocurów na balkonie :evil: i właśnie się to zaczyna :evil: ale to znaczy ze wiosna dobra niech jej będzie :wink:

 

No właśnie, jeśli to z powodu wiosny, to jakoś to przetrwasz, a dla wszystkich (za wyjątkiem narciarzy) będzie wielka ulga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkwas ty mi powiedz, ale szczerze dla kogo przeznaczyłeś te wszystkie pokoje w swoim domku?

Wszak lokum dla dziecisków juz znalazłeś!

 

Pozwolę sobie pzrypomnieć:

 

Jedno dziecię

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/w/1/6/7/49416507_d.jpg

 

Drugie dziecię

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/x/5/4/0/53938680_d.jpg

 

Trzecie siedzi przed telewizorem. Zdaje się, że najstarsze to i prawo głosu ma i o swoje się upomni. Ale te młodsze .....serce się kraje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

No teraz to mnie ubodłaś. Do żywego. Przez wszystkie warstwy tłuszczu ... :cry:

 

betina71, sama wiesz jak to jest z budowa. Na początku dzieje się tyle, że nie nadążasz opisywać. Potem jest zima i nie ma co pisać. Potem znów wszystko szybko, szybko, a potem brakuje kasy i STOP ..... i zdaje mnie się, że ten stan nabiera znamion permanentności ...

No, a jak w dzienniku cisza, to i do komentów mało kto zagląda. I się człowiek po ludziach włóczyć zaczyna, żeby mieć do kogo gębę rozewrzeć. Potem ta łazęga w nawyk wchodzi .....

 

P.S.

samajesteśvip ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...