Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

..OJ TO SZKODA......:(

liczyłam na to, że jednak sie spotkamy u Nelli !! :)

.........a tak przy okazji..........uświadomiłam sobie, że nie mam pojęcia....gdzie Wasz domek stoi??? w jakim rejonie???

Ano szkoda ... siła wyższa ....

 

Gdzie dom stoi ... kiedyś, na starym forum, jak byk stało pod awatarem "skąd: łódzkawe". A teraz ... nawet mi się szukać nie chce żeby ewentualnie uzupełnić ...

Włości nasze leżą w granicach województwa Łódzkiego, tam gdzie się ono zbiega z Mazowieckim i Świętokrzyskim.

ps............dziekuje za życzonka urodzinowe ;)

A prosz bardz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dom stoi ... kiedyś, na starym forum, jak byk stało pod awatarem "skąd: łódzkawe". A teraz ... nawet mi się szukać nie chce żeby ewentualnie uzupełnić ...

Muisz tylko kliknąć "Przejdż do edycji profilu" i rozwija ci się lista, na której jest między innymi "Skąd:

' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Csiiii..... Z trawki każesz mi się publicznie rozliczać?! Taż to kryminał ....

 

... poczekamy aż troszkę wszystko obeschnie ... i się zobaczy ... co zgniło.... co urosło ....

Teraz to bardziej budowlane tematy będą. Niewiele, ale zawszwe coś .... mozaika na podmurówce ... podbitka .... opaska ... no i ten nieszczęsny pokój na dole, któren ( jak sama widziałaś ) jeszcze straszy budowlanych nastrojem.

Ale to wszystko, dopiero jak się pogoda ustatkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zanim o budowlanych w dzienniku sprawach napiszę ....

 

No nie wiem jak zacząć, bo rzecz zahacza o intymności .... to może tak ....

... w ostatni piątek Pan Kot utracił bezpowrotnie jeden ze swych niezaprzeczalnych walorów. Przestał być PANEM. A to za sprawą kastracji, której dopuścił się zły właściciel za pomocą weterynarza.... I pomimo, iż wiem ze tak było trzeba, bo zwierzę zaczynało już znaczyć swe terytorium wyjątkowo oryginalną perfumą, to i tak mi go żal. W końcu jednak facet ....

 

p.s.

Czarny humor w tej sytuacji: tekst weterynarza wypisującego kartę zwierza przed operacją:

- Imię kota - pyta on

- Pan Kot - odpowiadam

- Ooooj ... już niedługo , niedłuuuugo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...