Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uczeń jeszcze radosny i wesoły, natomiast rodzice już jakby mniej .... bo uczeń ma silną tendencję do gadania na lekcjach, o czym rodzice zostali niezwłocznie poinformowani ...

Uczeń żyje sobie jeszcze w błogiej nieświadomość, ale już wisi nad nim widmo siedzenia w ławce z ... uczennicą ( Łeeeeee!!! )

I chyba tyle. Za krótko jeszcze w tej szkole jest, żeby załapać co to stres, klasówka, współzawodnictwo i że siedzenie w ławce z koleżanką może mieć kilka plusów ... zwłaszcza jak się przypadkiem ładna trafi ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczeń żyje sobie jeszcze w błogiej nieświadomość, ale już wisi nad nim widmo siedzenia w ławce z ... uczennicą ( Łeeeeee!!! )

 

Dziewczyna Łeeeeeee?????? A to tak do czasu ;).............

Kiedy moje chłopię dołączyło do swojej klasy opcji wyboru towarzysza ławkowej niedoli niestety nie miało.

Samotnie w pierwszej ławce siedziało długowłose dziewczę.

Krzywdy mu nie wyrządziła, owszem czasem za niego rządziła - to taki wstęp do życia w parze, aliści rodzicami on próbuje rzadzić.

Po zakończeniu roku szkolnego cech zniewieścienia nie zauważyłam. Czyli nie było tak źle siedzieć z dziewczyną ....... i odpisać czasem dała ....

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczeń jeszcze radosny i wesoły, natomiast rodzice już jakby mniej .... bo uczeń ma silną tendencję do gadania na lekcjach, o czym rodzice zostali niezwłocznie poinformowani ...

Wygadany fajniejszy niż taki, co to od wielkiego dzwonu głos wyda. :D

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne spostrzeżenie: jest w domach kilka takich rzeczy, których na co dzień się nie zauważa gdy są, natomiast ich brak natychmiast rzuca się w oczy.

Właściciele tak mają ........ i tylko własciciele. Na fotkach tego nie widac . Przyznam szczerze, że nie zauważyłam ani braku mozaiki ani braku podbitki, co wcale nie znaczy, że pora mi juz sięgać po okulary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...