Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

KOcie, jak musisz ili potrzeboski jezdeś wew tym względzie to się schudzaj, ale miejże litość... nie w dłoogi łykeend....:p

Zresztą tych chudych i wiecznie niekoniecznie zadowolonych już starczy...:bash:

A nie nie ... ja gruby, że tak powiem, z urodzenia.

Niekoniecznie zadowolony, też się od razu urodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No Pani Frau ma do Ciebie pisane prawo własności - pewnie w dokumentach stoi, że masz właścicielkę, więc nie dziwmy się, że bezpośrednio dziewczyna używa męża do tego i owego.

Pisząc, że Cię napadniemy miałam na myśli, że zrobimy skok na Wasz dziennik :) Tak na bezczelniaka nie pisałabym o napadzie mając co innego na myśli... :D Musiałaby Żonka najpierw jakąś cesję praw zrobić....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zrobieniem cesji, pewnie wymogłaby jeszcze na mnie sporządzenie testamentu .....

Ale .. skoro napad ma nie przyjmować form przmocopochodnych i ciałouszkodliwych, to ja proszę bardzo, napadajcież. Ja postoję i popatrzę.

Ba, zapraszam wręcz.

Hehehehe... to siem nazywa mazozchizm... czyjakośtak...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 months później...

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dawno, dawno temu była sobie taka jedna, co to częstym gościem w tomkwasowych komentach bywała.

Tę samą chałupę budowała. Rady Tomkwasa nie raz zasięgała i kontenta z tego była.

I nadejszła dla niej wiekopomna chwila, bo oto stoi u proga i znów kołace, ufając, że gospodarz uchyli gościnne wrota i nie pogoni precz.

 

Tedy stukam, kłaniam się w pas i od razu uprzedzam, że bezinteresownie nie przylazłam.

Jak zwykle zresztą :)

 

Tomkwasie , stary druhu oświećże mnie proszę w kwestii waszej wszystkomieszczącej szafy - tej stojącej w dolnym holu

Czy teraz z perspektywy czasu pozostawiłbyś ją na takiej wysokości jaka masz czy też "ciągnąłbyś ją" do sufitu?

A jakie zdanie ma pani małżonka?

 

Jeszcze raz kłaniam się nisko i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu była sobie taka jedna, ...

 

:D

Betina .. okrutnie się cieszę, że mi Cię czytać dane.

I nie kłaniaj się mi tu jakoś specjalnie głęboko, bo to raz, że mnie onieśmiela, a dwa, że przed domem spore mam zaspy i gotowaś z rozmachu w którąś

pacnąć niechcący. I nie tłucz tak mocno we drzwi, bo one blaszane i dołów narobisz. Dzwonek jest - śmiało korzystaj. :p (wiem wiem, poziom dowcipu mi się mocno opuszcza, ale co robić .. mało się ostatnio pisze, bo czasu brak .....)

 

Zaś co do szafy .... hmmmm .. mieści sporo, jednak "wszystkomieszczenie" między bajki trzeba włożyć. Chyba, że to my tylko tak obrastamy we wszelkie .. pierdoły i nie ma ich gdzie .....

Nie trzymam się chyba sedna ... otóż .. nie, nie zrobiłbym jej wyższej, że do sufitu w sensie. Jest dobra jaka jest. A to z następujących przyczyn:

- ta przerwa między szafą a sufitem daje optycznie trochę lekkości sprzętowi, który w naturze ma bycie prostokątnym klocem (nooo znaczy .. według mnie taka niższa jest ciut ładniejsza, ale to moje zdanie jest),

- najwyższe półki są już na krawędzi zasięgu rąk małżonki, więc te wyższe i tak były by używane od dzwonu jakiegoś wielkiego względnie z drabiny (co niewygodne) albo z jakiego krzesła (co normalnie głupie bo niebezpieczne),

- u mnie szpenio od tynkowania tak wykoncypował zatynkować jeden z kabli na suficie, że teraz źródło światła wchodzi w konflikt z otwierającymi się drzwiczkami szafy i gdyby szafa była do sufitu musiałbym kuć ... a mnie się całkiem by nie chciało,

- mam schowek-spiżarkę, gdzie upycham sporo z rzeczy które by się w tej dodatkowej pojemności szafy zmieścić miały.

I chyba tyle. Sama musisz sobie odpowiedzieć czy u Ciebie te powody (poza ostatnim może) mają mieć przewagę nad Twoimi unikalnymi potrzebami.

 

Nieustająco pozdrawiam i pozostaję z nadzieją, że pomogłem jakoś i że jeszcze kiedyś wpadniesz .. z potrzebą. :)

Edytowane przez tomkwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dżizas, jaki wstyd.................

 

Azaliż łbem walić w mur ni w ziemie nie będę, Mur twardy , a mój czerp kruchy, zaś po śniegu śladu nie ma i w tej breji jakoś mi tak mało przyjemnie się mazać.

Jednakowoż wybacz mój brak kultury, bom po prawdzie przeczytała już czas jakiś Twą odpowiedż, ale podziękowań próżno szukać.

Wstyd ...... wstyd ...... nasuwa mi się jeszcze wstyd i pochańbienie, ale to w jakiejś innej historyji było :)))

 

 

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami.

Mam takie samo zdanie i podobne argumenty, ale mój Pan Iskierkowy, jak to zwykle bywa optuje za wersją dosufitową.

Na razie się przepychamy :))))

Zobaczymy kto będzie wiwatował :)

 

Czasem otwieram podwoje siostrzanego dziennika, ale tak jak i u mnie wiatr zazwyczaj hula i przeciągi okrutne, dla zdrowotności szkodliwe , przez co potem długo się człowiek musi rozgrzewać wszelakimi miksturami :)))

 

Pozdrawiam łódzkawych ...... u Was też chyba ferie nadchodzą i wreszcie odpocznie się od tego gonienia dziecisków do zeszytów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...