Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękny piękny. Tylko że to skazaniec. Teściu nie miał go gdzie trzymać, to go na budowę zesłał. I tu pewnie żywota dokona. Fotel, nie teściu.

Z prezentami tak czasem bywa.

 

A myslalam, ze to nowy zakup i nawet chcialam pytac czy moze kupiliscie go w necie i prosic o namiary.

 

Gratuluje II stronki w komentarzach :p !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, z nieba mi spadłeś!

Właśnie przeglądałam Twój dziennik, bo buduję podobny domek, tylko całkiem inny (hi, hi, hi) i zauważyłam, że masz schody takie jakie ja będę miała. Przyjrzyj im się proszę uważnie - wejdź pod nie i napisz szczerze, czy zmieści sie tam WC?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) że masz schody takie jakie ja będę miała. Przyjrzyj im się proszę uważnie - wejdź pod nie i napisz szczerze, czy zmieści sie tam WC?

Hmmm. Kurczę, nie wiem. Myślę że jak by się uprzeć ... Tylko upierać się, trzeba naprawdę mocno.

A najlepiej, to pojadę jutro na budowę z aparatem, pstryknę co nieco, zamieszczę i się pozastanawiamy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okien nie mylam ponad 7 msc, bo mielismy sie wyprowadzac, wiec nie bylo warto.

:D :D :D :D :D :D :D

Przemyślę próbę pobicia rekordu. Ale znając moją żonę .... ciężko będzie.

Tylko że nikt nie mówił, że sukcesy łatwo przychodzą. ;)

 

Ja typ pedanta jestem, wiec jak ja potrafilam nie myc to Twoja zona tez bedzie miec lenia :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie twoja kurza ślepota nie dziwi.

Mam podobnie, choć nie do końca. O ile kultywuję w mniejszym lub wiekszym stopniu sobotnie porządki (ku zgryzocie współmałżonka) - inaczej zaroślibyśmy brudem, kurzem etc. - o tyle w kwesti przedswiątecznego pucowania domu dopadł mnie tumiwisizm. Pierwsze objawy zauważyłam przed Bożym Narodzeniem, a teraz następuje nasilenie. Czyżby to "parcie na swoje"?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/6/7/9/43859090_d.jpg

Tak jak pisałem wcześniej, jeśli mocno się upierać, to stawiając ściankę równo z wejściem do salonu, widocznym przy lewej krawędzi zdjęcia, a kibelek wieszając na ścianie, tam gdzie stoi krzesełko, da radę. Nawet wysokość jest akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/5/1/1/43859087_d.jpg

Natomiast głębiej, jest już bardzo nisko, ale na upartego można tam wepchnąć pralkę. Trzeba by się jednak liczyć z używaniem jej w ciągłym przygarbieniu. Na potrzeby prezentacji, wtłoczyłem tam swoją nieskromną osobę. Jak widać, wysoko nie jest ,a dojdzie jeszcze jakieś 15 cm wylewek i innych różności.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już gdzieś wcześniej pisałem. Idziemy po jak najniższych kosztach. Nie stać nas na przepłacanie na żadnym etapie budowy, bo może nam na końcu braknąć (casus pluszku, to tylko kolejne ostrzeżenie). I między bajki należy włożyć wyliczenia, że różnica między pokryciem dachu blachą a dachówkami, oscyluje w granicach dwóch tysięcy. Na etapie projektowania wyliczaliśmy te rzeczy, w oparciu o ceny na naszym lokalnym rynku i na samym drewnie różnica wyniosła około 3,5 tysiąca. Na materiale do krycia od 6 tysięcy w górę. A i robocizna, w naszych warunkach, różni sie znacząco. Nie podam dokładnie, ale około 20% drożej za dachówkę.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...