Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej - komentarze


tomkwas

Recommended Posts

Jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące, jeszcze ze dwa miesiące.

Tooooo taka mantra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zawsze mozesz na swoje usprawiedliwienie podac, ze musisz pilnowac tego co juz macie na budowie :p .

 

A tak powaznie to jest cieplo i ja radzilabym Ci nocowac juz na budowie zeby Wam czegos nie wyniesli i nie poniszczyli. Moj maz spal 40 dni sam na materacu zanim sie przeprowadzilismy i byla to zima. Wieczorem przyjezdzala z budowy, kapal sie, chwilke pomieszkal z nami na mieszkaniu i jechal na budowe spac z psem :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jestem na etapie, że czego się nie dotknę, to brudzi. Ale też liczę dni do wyprowadzki.Dużo tego, oj dużo :(. A nie będę się uzewnętrzniał, gdzie obecnie pomieszkuję.

Żona mówi, że bardzo jej się podoba Wasza łazienka. I prosiła jeszcze co by pozdrowić, co tez czynię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie mieszkacie !!!!!! gratulacje!!!!!!! Wykorzystywać, póki jesteście na "spidzie" :wink: przeprowadzkowym, bo potem okaże się, że dizajnowska żarówa w oprawce wcale nie przeszkadza, lampa nadschodowa zewnętrzna już roczek czeka w garażu (pono jeść nie woła, więc niech czeka..........) etc etc :D jeśli pstrykasz fotosy tak przy okazji: gdybys mógł pokazać jak rozwiązałeś przejście do pokoju, który był w proj. garażem, byłabym wdzięczna :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę - mieszkanko jak się patrzy.

 

Na twoim miejscu nie narzekałabym na niewygody nocnego stróżowania, bo zważywszy na to, iz moja połówka od dwóch miesiecy sypia na 16- sto centymetrowym styropianie, bez bieżącej wody i z wygódką na zewnątrz, to u ciebie jest Wersal :lol:

 

I pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...