Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jak przyklei? uchwyty?????


Gość kamila7

Recommended Posts

Gość kamila7

Witam,

wymieniam uchwyty w meblach kuchennych. Przy okazji zakupiłam fronty szklane w aluminiowej ramie. W sklepie powiedzieli mi, że nie bardzo można coś takiego nawiercić. W mebel RUST podpatrzyłam, że oni uchwyty przyklejają do tych szklanych frontów. Czy ktoś mógłby mi doradzić, czym to przykleić. Uchwyty mam metalowe.

Proszę, pomóżcie, bo fatalnie otwiera się szafki paznokciami :-)

Pozdrawiam

kama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamila7

Ha!

Tylko, czy to wytrzyma? Myślałam o jakimś kleju "supercemencie", bo to przecież będzie pracowało i to dość ciężko. Akurat te szafki mam uchylne do góry, więc taki uchwyt musi je uciągnąć przez kilka ładnych lat.

Ale dzięki za sugestię - pomyślę

 

kama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamila7

Dzięki za uwagi.

Nawiercić chcę szybę a nie aluminium. Uchwyty mam takie nowomodne :lol: , szerokie i na ramie nie bardzo się mieszczą. Jeden szklarz mówi, że szybę da się nawiercić, ale drugi ostrzegł, że czasem pęka. Wolałabym nie ryzykować.

 

Pozdrówka

kama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi.

Nawiercić chcę szybę a nie aluminium. Uchwyty mam takie nowomodne :lol: , szerokie i na ramie nie bardzo się mieszczą. Jeden szklarz mówi, że szybę da się nawiercić, ale drugi ostrzegł, że czasem pęka. Wolałabym nie ryzykować.

 

Pozdrówka

kama

 

No i u mnie tez sruby przechodza przez szklo. Oczywiscie, ze szklo da sie przewiercic i oczywiscie, ze jak partacz wierci, to czasem peka. A dla Ciebie ryzyko przeciez zadne, najwyzej wstawisz nowe szklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...