Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Topaz - wawa :-) komentarze


fąfalska

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 5 months później...

ojej, jak mi miło, ze ktos tu na mnie czekał :-))))))))))))))))))

przemiło.....

 

ale u nas sporo zmian...

przede wszystkim jak sie okazało, ze sprawy w urzedzie sie ciągnął jak tasiemiec to straciłam nadzieje na budowanie..... przestalam zerkac na forum ..... bylam zrezygnowana przyznam....

nastepnie okazało sie ze jestem w fizycznej niedyspozycyjności :-))))) ktora w grudniu już minie wraz z przyjsciem na świat naszego piatego członka rodziny :-)

 

termin tego doniosłego wydarzenia planowany jest na 23 grudzien (moim zdaniem nie doczekam, ale kto wie)

 

Pan Mąż jest tak zapracowany w robocie ze nie mam co liczyc na jakąkolwiek pomoc w budowaniu tego domu :-( co najgorsze nie widać na razie na horyzoncie perspektywy zmian....

 

ale jestem zwarta, gotowa i jak na razie mam zamiar powoli ale skutecznie doprowadzić do wybudowania tego Topaza na naszej działeczce

 

proszę o doping.......bedzie mi latwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fąfalska, jak super, że jesteś !!!! :D :D :D

 

Po pierwsze gratuluję powiększenia rodziny !!! :D Będę trzymać kciuki za szczęśliwe i szybkie rozwiązanie :D Piękny prezent pod choinkę sobie sprawiliście 8) A będzie chłopiec, czy dziewczynka ? :roll:

 

Po drugie gratuluję zakończenia zmagania z panią urzędniczką i w końcu uzyskania WZ :D Czasami niestety za wszelką cenę chcą udowodnić, że oni są najważniejsi i mogą nam uprzykrzyć życie :evil: :evil:

 

Teraz składajcie papiery o PnB i wiosną ruszycie z budową. Nie ty pierwsza będziesz z maleństwem budować, ale na pewno dasz radę :D

 

ja na pewno będę cię dopingować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem bedzioe córeczka :-)

Po dwóch chłopakach jakas odmiana ha ha ha... tylko sie zastanawiam czy ja sie odnajde w lalkach, wózkach, brokatach, różach. O ile prosciej bawić się ciuchcią, budować z klocków, jeździć samochodzikami po podłodze i czytać książki o lokomotywie czy Bobie Budowniczym

 

ech..... moze jednak jakoś dam radę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem bedzioe córeczka :-)

Po dwóch chłopakach jakas odmiana ha ha ha... tylko sie zastanawiam czy ja sie odnajde w lalkach, wózkach, brokatach, różach. O ile prosciej bawić się ciuchcią, budować z klocków, jeździć samochodzikami po podłodze i czytać książki o lokomotywie czy Bobie Budowniczym

 

ech..... moze jednak jakoś dam radę :-)

ale super !!!! :D

 

ja mam dwie córeczki i w domu królują Barbie, kucyki Pony itp 8) :lol: :lol: Można się przyzwyczaić - nawet do różowych ubrań :lol: :wink: Kolejkami też się bawią, więc nie jest tak źle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
fąfalska, widzę, że jeszcze się turlasz w dwupaku 8)

 

mam nadzieję, że dasz znać, jak córcia będzie już na świecie

 

trzymam kciuki za złożenie dokumentów i jak najszybsze uzyskanie PnB

 

w dwupaku :o

 

Troche nie na temat, ale muszę to napisać:

 

Z wielką radoscią donoszę światu, że 8 grudnia 2009 przyszła na świat Nasza córeczka Marysia. Ważyła 3550 i mierzyła 51cm. Rodzice i bracia są przeszczęśliwi

 

Wkleiłabym zdjęcie, ale nie umiem jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fąfalska, widzę, że jeszcze się turlasz w dwupaku 8)

 

mam nadzieję, że dasz znać, jak córcia będzie już na świecie

 

trzymam kciuki za złożenie dokumentów i jak najszybsze uzyskanie PnB

 

w dwupaku :o

 

Troche nie na temat, ale muszę to napisać:

 

Z wielką radoscią donoszę światu, że 8 grudnia 2009 przyszła na świat Nasza córeczka Marysia. Ważyła 3550 i mierzyła 51cm. Rodzice i bracia są przeszczęśliwi

 

Wkleiłabym zdjęcie, ale nie umiem jeszcze

A widzisz, nie doczytałam i myślałam, że córcia jeszcze w brzuszku jest :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwsza gwiazdkę ujrzysz na niebie,

Wspomnij tych, co kochają Ciebie,

Gdy pierwsza zagaśnie, a druga zabłyśnie,

niech Cię aniołek ode mnie uściśnie !!!

I złoży serdeczne życzenia z okazji

Świąt Bożego Narodzenia!!!

 

życzy lidszu z rodzinką

 

http://domka86.blox.pl/resource/833_swieta2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...