Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - Komentarze do Naszego Dziennika


aneta84

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Działeczka ma 800 m2 :-) ale mogłaby być troszkę większa:-)

 

życzę dużo radości z budowy :D

Pozdrawiam

Aneta

 

No ta działeczka wcale nie jest mała, pewnie Skrzacik wpasował się w nią świetnie, ten dom na każdej działce wyglądałby rewelacyjnie :lol:

 

Czekam na następne zdjęcia :lol:

 

Pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działeczka ma 800 m2 :-) ale mogłaby być troszkę większa:-)

 

życzę dużo radości z budowy :D

Pozdrawiam

Aneta

 

No ta działeczka wcale nie jest mała, pewnie Skrzacik wpasował się w nią świetnie, ten dom na każdej działce wyglądałby rewelacyjnie :lol:

 

Czekam na następne zdjęcia :lol:

 

Pozdrawiam, kasia

 

Skrzacik faktycznie jako Jedyny pasował nam idealnie:-)

jak uda mi sie to dziś wstawię wszystkie zdjęcia do stanu jaki jest aktualnie :D

No ale troche czasu to zajmuje niestety :lol:

 

P.S. Twój Skrzacik Kasiu też jest SUPER ! :D śledzę Twoje postępy od dłuższego czasu i TRZYMAM KCIUKI ! :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy ! :D

 

Jeżeli chodzi o zmiany to:

- z garazu zrobiony jest pokój

- pomieszczenie gospodarcze obnizone o 30 cm (zeby nie zawadzac głowa o schody) poniewaz wejscie do niego trzeba bylo umiescic z przedpokoju

- doswietlona klatka schodowa

-zmniejszone okno w kotłowni

- zmniejszona liczba okien dachowych

- ścianka kolankowa podniesiona o 1 pustak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam :D . Cieszę się,że jest kolejna osoba doświadczona w budowie Skrzata. My rozpoczynamy budowę w 04.09. Ja mam pytanie Aneta, czy mogłabyś podać ile wyniosła Cię blachodachówka i słupy. :roll: Pozdrawiam

 

Witam Cie kamlotek :lol: Super, że niedługo będę mogła śledzić jak rośnie nowy Skrzat :D Jesli chodzi o koszt blachodachówki (firma Balex Metal) to wyniosła nas około 12 tys ( z tymi wszystkimi gąsiorami, rynnami itd) :D Ile w sumie kosztowały Słupy to trudno powiedziec bo zalewane były razem z wieńcem. Ale te papierowe tuby wyniosły nas jakieś 500 zł :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/4/0/2/40925529_d.jpg

 

Smacznego barszczyku, wyśmienitego karpia, pysznej kapusty i tylko trafionych prezentów pod pachnącą choinką.

No i przede wszystkim miłości... dużo miłości, która przetrwa wszystko, pogody ducha, uśmiechu i samych pięknych dni w nowym 2009 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anete :D Wszystkiego naj..... po Swiętach. I najlepszego w Nowym Roku :lol: :lol: :lol: :lol: . Ja mam do Ciebie pytanie w sprawie tego okienka na klatce schodowej. Czy ono u Ciebie jest między klatką a pomieszczeniem gospodarczym :roll: ? Bo cały czas zastanawiam się nad doświetleniem klatki i coraz mniej czasu na zastanawianie się. Pozdrawiam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anete :D Wszystkiego naj..... po Swiętach. I najlepszego w Nowym Roku :lol: :lol: :lol: :lol: . Ja mam do Ciebie pytanie w sprawie tego okienka na klatce schodowej. Czy ono u Ciebie jest między klatką a pomieszczeniem gospodarczym :roll: ? Bo cały czas zastanawiam się nad doświetleniem klatki i coraz mniej czasu na zastanawianie się. Pozdrawiam :lol:

 

Cześć kamlotek :D i ja życze Ci Wszystkiego Naj Naj i Szcęscia w Nowym Roku :D :D

 

To okienko jest na klatce schodowej. Z lewej strony schodów jest wejście do pomieszczenia gosp. a z prawej drzwi do pokoju zrobionego z garażu. Nasi Panowie Murarze schody dosuneli do ściany głownej budynku a wiec zupelnie inaczej jak to jest w projekcie i przez to nam sie troszeczke zmniejszyło pomieszczenie gospodarcze.

 

Poniżej widok na schody z pomieszczenia gospodarczego

http://images45.fotosik.pl/44/031ef6372a7507f2med.jpg

 

no i klatka

http://images28.fotosik.pl/308/47813a2efd85ce0fmed.jpg

 

Powiem ci, ze bardzo jestesmy zadowoleni z tego rozwiazania no i z widnych schodków na góre :D Jesli moge to radziłabym ci doświetlic jednak tą klatke. gwarantuje ze nie bedziesz załować :D

 

P.S. Ojej mam nadzieje że zrozumiesz coś z tych moich powyższych zakreconych bazgrołek :D :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol: Aneta mam pytanie w sprawie foli dachowej. Czy ten Strotex 110 jest folią,czy może membraną? Cały czas się zastanawiam nad odeskowaniem, chociaż ja wolałabym zaoszczędzić na odeskowaniu, a kupić dobrą membranę i ocieplenie pionowe 20 cm oraz poziome 5 cm. Jednak druga osoba decydująca jest za odeskowaniem. Czas nagli bo to niedługo trzeba więzbę zamawiać? :roll: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol: Aneta mam pytanie w sprawie foli dachowej. Czy ten Strotex 110 jest folią,czy może membraną? Cały czas się zastanawiam nad odeskowaniem, chociaż ja wolałabym zaoszczędzić na odeskowaniu, a kupić dobrą membranę i ocieplenie pionowe 20 cm oraz poziome 5 cm. Jednak druga osoba decydująca jest za odeskowaniem. Czas nagli bo to niedługo trzeba więzbę zamawiać? :roll: Pozdrawiam

 

Witam :) Ten strotex 110 to jest folia paraprzepuszczalna. Wydaje mi się, że na wieźbie lepiej nie oszczędzać i odeskować dach bo jest on wtedy duzo mocniejszy ( a biorąc pod uwagę te wichury ktore się u nas ostatnio pojawiają wydaje mi sie ze to jest dobry pomysl :) ) myśle tez ze zbyt duzo się nadpłaci deskując a zaoszczędzić zawsze można na czymś innym np wykończeniu wnętrz:)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...