Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - Komentarze do Naszego Dziennika


aneta84

Recommended Posts

aneta :D

Cudna łazienka :o :o :o

NIe jest za zielono, zachowałaś proporcje,naprawdę ładna łazienka :lol:

Czy możesz zrobić i pokazać zdjęcie łazienki z oknem?

Od strony drzwi wejściowych :wink: Poproszę :roll:

 

Dzieki Asia :D :D :D

Faktycznie nie wyszło najgorzej :) a tak sie bałam :o

Juz ci ide szukać takiego zdjęcia :D jezeli oczywiscie takowe zrobiłam 8)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Będę czekała :lol:

Aneta mam jeszcze pytanie.Ile poszło u Ciebie klinkieru na kominy oraz zaprawy do klinkieru.Bo ja zamówiłam 400 cegieł i 25 worków zaprawy.Chyba wystarczy :roll:

 

Hej :D

Na kominy poszła cała paleta, nie wiem ile na niej jest dokładnie tych cegieł ale chyba tak koło 400, albo moze troszke ponad :D

Murowali mi je na cement a tylko fugi robili zaprawą wiec nie pamietam ile dokładnie tego bylo niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Piękniste pokoje z tymi podłogami :o :lol:

dziękuję za zdjęcia :p

Aneta,czy nie dawaliście tynków w łazience pod płytki?

Skrzat coraz ładniej się prezentuje,gratuluje postępów :lol:

 

Dzięki Asia :)

Nie dawalismy tynkow w łazienkach:) "Podobno" lepiej plytki sie beda trzymac niz jakby byly polozone tynki gipsowe :D ale czy to prawda któz to wie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się dopytać o to :roll: Skoro lepiej mają się trzymać płytki,to po co wydawać pieniądze na tynki :roll:

Dzięki za odpowiedź :p

To kiedy planujecie przeprowadzkę? Czy nie spieszy się Wam :wink:

Pozdrawiam

 

Własnie o o chodzi :) więc lepiej sie dowiedz jakos dokładniej czy to prawda :)

Nam się nie spieszy z przeprowadzką, powoli będziemy kończyć a potem gromadzić mebelki:) Moim marzeniem jest przeprowadzka w przyszłym roku ale czy się uda to się okaże :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

Przede wszystkim gratuluję Skrzata. Miło zobaczyć kolejną wersję urządzenia malucha.

 

Mam ogromną prośbę o dokładny opis wspaniałego stawu / stawów Twojego wuja. Interesuje mnie jakiej są wielkości, jakie funkcje spełniają poszczególne części, czy był wykonany samodzielnie i w jakiej "technologii", jak wujo rozwiązał kwestię odprowadzenia i doprowadzenia wody. Będę naprawdę ogromnie wdzięczna za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przede wszystkim gratuluję Skrzata. Miło zobaczyć kolejną wersję urządzenia malucha.

 

Mam ogromną prośbę o dokładny opis wspaniałego stawu / stawów Twojego wuja. Interesuje mnie jakiej są wielkości, jakie funkcje spełniają poszczególne części, czy był wykonany samodzielnie i w jakiej "technologii", jak wujo rozwiązał kwestię odprowadzenia i doprowadzenia wody. Będę naprawdę ogromnie wdzięczna za informacje.

 

Witam :) Dziekuje za miłe słowa :D

 

To jest jedno oczko wodne, wykopane na głębokośc w granicach 2 m, wyłożone folią. Srednica tego oczka to pewnie około 8 m. Jest tam bardzo dużo ryb , nawet karpie :) kilka pomp i fontanna:) Woda zimą nie zamarza bo cały czas chodzi jedna pompa:) Niestety nie jestem w stanie powiedzieć na ten temat nic więcej :) Mam nadzieje ze chociaz troszke pomogłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...