Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza jaskółka-co myślicie?


taszana

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

efilo jak miło!!!

Dziękuję za zainteresowanie :wink: ,zwłaszcza że w dzienniku jeszcze wiele nie ma.Co do wnętrz ,to dość odległa perspektywa ,więc pewnie będę śledzić i podglądać Twoje :wink: :D ...ale pewnie jak już będę na etapie rozmyślania o wnętrzech(tzn.już dawno jestem ,ale jest to jeszcze niepodparte "dokumentacją" :lol: ) to Wasza rodzinka już zasiedli na dobre Elwirę -jest cudna

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taszanko

Elwira to projekt archipelagu który koniec końców odpadł bo nie pasował na naszą działkę. została tylko nazwa, bo projekt jest indywidualny (to tak tylko gwoli wyjaśnienia jakbyś się kiedyś natknęła na projekt o tej nazwie)

 

ja o wnętrzach zaczęłam myśleć dosyć wcześnie i Tobie też radzę, bo jak wchodzi elektryk to koniecznie chce wiedzieć gdzie i jakich rozmiarów jest łóżko, jak rozplanowana kuchnia, gdzie kinkiety itd. trzeba już podjąć decyzje od których nie ma odwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.efilo..wiem ,wiem i już się boję,bo należę do tych co dość często zmienają zdanie więc ,drżę na samą myśl o decyzjach pt "klamka zapadła" :-? ,poza tym mój mąż śmiał się ze mnie że adaptację projektu zaczynam od firanek :wink: ,bo wiele zmian zewnętrznych wynika z wizji wewnętrznej więc jako taką już mam. resztę podpatrzę u bardziej doświadczonych koleżanek :wink:

ps.bańkowy żyrandol jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejna budujaca jaskolke :) - my juz jestesmy po :) !!! Jaskolka jest bardzo praktyczna i nie zamienilabym jej na zaden inny domek - chociaz u nas duzo zmian bylo i troche malo z jaskolki zostalo - w kazdym razie zapraszam do siebie najpierw tu: http://forum.muratordom.pl/budowe-czas-zaczac,t101458.htm

a pozniej tu: http://forum.muratordom.pl/moj-dziennik,t135871.htm

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł, przychodzę z rewizytą :D

Tym razem to nie mój styl (choć piękny, nie powiem :wink: ), ale ... jest też coś absolutnie dla mnie:

..i jeszcze "krzesełeczko" :wink:

http://images38.fotosik.pl/24/25b208965ad51052.jpg

Ten piękny szezlong chyba na moją wizytę czekał :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wusiu w naszych jaskółczych skrzydełkach :D ,jeszcze dwa miesiące temu sama biegałam po pustej działeczce :wink: ,zobaczysz jak szybko Wam domek urośnie!!!trzymam kciuki też za Wasze marzenia.a i u Ciebie cudne kierownictwo tylko czeka by rozpocząć nadzór :wink: .Co do wielkosci domu to Wasz wydaje mi się większy ( u nas będzie cos koło 160 m2),nasza jaskóła jest rozlazła :D ,ale bez uzytkowego poddasza,więc nie jest taka duża,choć nam wystarczy :wink: mam nadzieję,chcę by każdy nasz "kierownik" miał swój pokoik,bo sama gnieździłam się z braciszkiem na 8 m2 pół życia, a teraz okupuje dom rodziców i powoli zaczyna brakować własnej przestrzeni.Ale już niedługo :wink:

Powodzenia

dzięki za odwiedziny i oczywiście zapraszam ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...