Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza jaskółka-co myślicie?


taszana

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 8 months później...

Puk puk.Jestem.Ech !znalazłam chwilę;))))!!!

To troszkę straszne ile mnie tu nie bylo!zaraz moja córa skończy rok;)

Mieszkamy od grudnia w naszym idealnym (acz nie skończonym;))domku.Jest niewypowiedzianie fajnie,wygodnie ,przytulnie i w ogóle,mam nadzieję że jeszcze znajde chwilkę by wrócic na całego do forum i nadrobić zaległości.Poki co ściskam mocno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
No cześć, wreszcie się odezwałaś, nie dostałam powiadomienia (choć było zaznaczone powiadomić natychmiast) i dopiero teraz czytam, bardzo sie cieszę, bo ta Twoja cisza martwiła mnie trochę, a nie chciałam pisać na priva bo wiesz jak to jest. Ucałuj odemnie N (imię chyba to które zaplanowalaś) i pozdrów F. Wrzuć zdjęcia Waszego domku jestem bardzo ciekawa jak mieszkacie. Od grudnia powiadasz, no to cały rok mieliście na wykończenie po naszej wizycie, pokaż, pokaż. Ja mam narazie tylko fundamenty zrobione w zeszłym roku, pozdrawiam serdecznie , no i czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Ja już też nie dostaje powiadomień;(,wcale się nie dziwie że się forum obraziło;)

Kocimieto witaj!postaram się coś wkleić ,choć do wykończenia jeszcze ciągle daleka droga;(,np do dziś nie mamy kuchni,drzwi wewnętrznych zabudowy wnęk ,łazienek (no jedna jest;)) więc nie bardzo jest się czym pochwalić,ale i bez tych wszystkich udogodnień mieszka się po prostu cuudownie.

Madzik wybacz ciszę,cieszę się że ruszyliście,jaki etap teraz macie?no i pamiętaj że zaproszenie nadal aktualne,a nie wierzę że nie byliście w okolicy;)))

Pozdrawiam cieplutko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...