Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza jaskółka-co myślicie?


taszana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ach Efilko pewnie tak jak pisałam ilu właścicieli tyle wersji tego samego projektu,taka tansza wersja projektu indywidualnego :wink: , a jaskóła jeszcze do tego pozostawia wiele możłiwości zmain bo tylko obrys domku to ściany nośne więc w środeczku to hulaj dusza :lol:

 

Witaj Wusiu,żem zaszczycona :wink: że w wolnej chwilce( a jak wiemy , z tymi wolnymi chwilkami to u Ciebie nie tak łatwo :-? ) mnie odwiedzasz

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilko przyznaję że u mnie w planach też za wielu kwiatków nie ma a jak juz to wyłącznie w bieli co by się pstrokato nie zrobiło,założenie jest takie że ogród ma być -ZILONY i tyle.Choć są też ogródki całe w kwaitkach i u innych mi sie to podoba,ale do mojej "prostackiej" :wink: jaskóły jakos średnio mi to pasuje,a poza tym o kwiatki trzeba dbać a u mnie to nawet te w domu za dobrze nie mają :roll: :oops: .bidulki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taszanko

no to Ty myśl a ja będę zżynać :lol:

...

zanim ja Efil zabiorę się za ogród to Wasze sadzonki będą starymi drzewami :lol: .Moją głowną ogrodową inspiracją jest "dobranocny ogród", oglądacie z Kruszką,hmm? no bo my niestety oglądamy,a niestety bo coś Franas zrobił się telemaniakiem,a ja raczej antyTV jestem,bo pewnie dla takich małych oczek to nic dobrego :roll:

 

Wu

dobry wieczór

Taszanko ja i duszek ale że straszyłam dzisiaj to fakt

postrasz pracodawców co by Ci troche luzu dali :wink: ,jak zdrówko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taszanko

no to Ty myśl a ja będę zżynać :lol:

...

zanim ja Efil zabiorę się za ogród to Wasze sadzonki będą starymi drzewami :lol: .Moją głowną ogrodową inspiracją jest "dobranocny ogród", oglądacie z Kruszką,hmm?

 

nie wiem co to :( my tylko mini mini i rock your baby :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to :( my tylko mini mini i rock your baby :roll:

a to w sumie polecam,jak Kruszka lubi Teletubisie,to "dobranocny ogród"jest tej samej produkcji i ma pomóc dzieciom się wyciszyć przed snem(Franek ma np.pieprz w pupie :wink: i zanim zaśnie to "wyładowanie bateryjek "troche nam zajmuje.a filmik można kupic na płycie

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

my na okrągło Dobranocny ogród mamy bo na cyfrowym polsacie na kanale 56 jets program Cbeebees czy tak jakoś sie to pisze :lol: i tam lecą same bajki bez przemocy czyli dobranocny ogór Teletubusie i innych mnóstwo :wink:

:D My mamy ten program u babci-a że póki co pomieszkujemy sobie tu u nich to Franc odkrył pr 56 i już tylko to wszyscy musimy ogladać :lol: ,ale płytke i tak musiieliśmy kupić bo nam sie synek uzależnił od IgiPigla :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...