Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CB-RADIO


MariuszAER

Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Może troszkę przesadziłem...

To jest tak: zakładasz,zdejmujesz,zakładasz, zdejmujesz.

W czasie jazdy głodne kawałki typu: tam suszą,tam stoją miśki itd.

Albo jedziesz w miarę zgodnie z przepisami, albo nie.

Po co antena w mieście? żeby jeździć 180km/h czy żeby kozaczyć?

Rozumiem daleki wyjazd w kilka aut.Po to mają CB TIRy.

Ale na co dzień bujać się z anteną?

Rozmowy o czym? o suszarkach i miśkach?

Kierowcy TIRów klną,bo ciągle buraki wchodzą im na 19 kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz rację

ja po mieście nie wyciągam anteny - jakoś do pracy, do przedszkola mam kilka minut drogi, więc jakoś po co

a na mieście wiemy, gdzie są ustawione radary czy misiaczki :)

 

na trasy i owszem

ale drażnią mnie teksty, słownictwo używane - jeżdżę z dzieckiem :D

już nawet inwestorek pyta się przez radio - jak tam ścieżka?

uczę go, że radio nie służy do zabawy

tylko jak mu wytłumaczyć, że jakiś własnie tam burak włacza muzykę do radio, albo że co drugie słowo to k..., sp... i tym podobne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy TIRów klną,bo ciągle buraki wchodzą im na 19 kanał.

 

Fakt niektórzy przesadzają , (jak mnie słychać , sprawdzam radio albo ryczą do radia jak woły), ale gdyby tylko tir-wcy mieli radia myśle ze nie trafili by w mieście w wyznaczone miejsce, bo tylko jak wjadą do miasta to sie pytają jak dojechać i kto im wtedy odpowiada...... na pewno nie drugi tir-wiec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB - ma i używam ok 3 lata (zestaw prosty ale niezwaodny Uniden 510 + President florida x 2 bo w obu samochodach)- jeżdże dużo więc się przydaje - chociaż od jakiegoś czasu widzę u siebie w okolicy taką mode na zawody kto ma dłuższą antenke - pewnie to jakieś kompleksy czy cuś :-) Radio przydaje się jako uniwersalny antyradar ale naprawde nieocenione jest w obcym mieście lub przy objazdach lub korkach spowodowanych np. jakimś wypadkiem wtedy można zaoszczędzić sobie naprawde dużo czasu i nerwów. A że na CB trafiają się buraki - no cóż tak jak w całym społeczeństwie - zawsze byli są i będą - po prostu trzeba ignorować wszelkie "pysie" i tym podobne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...