Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rodi - Komentarze


Sanyaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja nie chce zapeszac..ale..jutro.. 1 wrzesnia!!! :D

 

czekam z neicierpliwoscia na sprawozdanie z przeprowadzki.. na ogolne wrazenia pt"jak sie mieszka"- ale to pewno po jakims czasie..

 

no i oczywiscie- pamietaj co Ci sie snilo 1 nocy :wink:

 

pozdrawiam i serdecznie kibicuje!!

 

p.s. wkleilam na forum rodo 5 fotki z naszje budowy- a raczej pobojowiska- chaldy ziemi i ledwo wyrastajacy zza nich rodi.. na weekend planuje koparke i siebie w roli "grabiarki" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dziewczyny dziękuje bardzo za kibicowanie i odliczanie.

Bardzo mi miło że odwiedzacie. Ja spróbuję dziś coś wysmarować może nowego bo łazienkę mam już całkiem, całkiem...

 

Przeprowadzka w toku - właśnie siedzę otoczona pudłami i bałaganem którego nawet sprzątać nie warto już. Plany się zmieniły ale tylko odrobinkę :) Tzn 3go wyruszamy na wakacje więc postanowiliśmy do 3go przebiwakować jeszcze w mieszkaniu. Nie to że sobie tak wybraliśmy że gorący okres a my zwiewamy od odpowiedzialności :D po prostu znajomi zza granicy biorą ślub i jedziemy a po fakcie wykupiliśmy sobie 5 dni leżenia do góry brzuchem na Costa Brava. Mieliśmy najpierw jechać na weekend ale szkoda wybulić na samolot i nic nie skorzystać. Wracamy 11go i już na swoje :D.

Po 11 tym będą wrażenia jak najbardziej i sny (jak mi się coś przyśni co zapamiętam bo u mnie to od święta się zdarza)

 

Całkiem dobrze się składa ze wyjeżdżamy - bo niby dałoby się już mieszkać ale jako że mieszkamy z ekipą to nie chciałabym robić siku i wieczornej toalety w łazience bez drzwi :D

 

Jak tam Wasza kuchnia? jestem bardzo ciekawa bo projekt zapowiadał się całkiem całkiem. pozdrawiam

Małgosiu kuchnia jeszcze trochę, mamy kupione mebelki i się powoli skręcają, ale priorytetem była łazienka bo założyliśmy że i tak jakby coś możemy kupować sobie obiady w pracy a bez łazienki gorzej. Ale powolutku, pokażę co się będzie działo. Jutro powinniśmy dopiero odebrać płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybieraliśmy kolor drzwi:

http://lh5.ggpht.com/_VBsS0IKIwUk/Spb8ULGOwjI/AAAAAAAAEr0/vy6ViqwhgZk/s144/IMG_2019.JPG

Nie było łatwo, trochę się boję co z tego będzie tzn czy nie za ciemno wyjdzie. Nie będę Wam tłumaczyć który kolor bo to z tych malutkich kwadracików - w każdym bądź razie ciemno będzie :)

 

Wygląd będzie jakiś taki (drzwi robione są przez stolarza):

http://www.drewmetrzeszow.pl/faro2d.jpg

Aniu jakim rodzajem lakieru macie zamiar malować wasze drzwi. chciałam podpytać bo zastanawiamy się nad kupnem drzwi sosnowych nielakierowanych i własnoręcznym ich pomalowaniu. niestety ceny drzwi drewnianych poprostu powalają, poniżej 1500 to nie znalazłam, a plaster miodu to jakoś mało trwały mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu muszę podpytać stolarza bo nie pamiętam jaki rodzaj lakieru, pamiętam tylko że to będzie malowane z pistoletu.

My się mamy zamiar zmieścić w 1250 z sosnowymi. Mi tam plaster miodu z jakiejś sprawdzonej firmy by nie przeszkadzał ale jak taka cena drewnianych w okolicach Wwy to się długo nie zastanawiałam bo tyle bym dała za Portę pewnie.

Będę z nim rozmawiać po powrocie z wakacji i poproszę żeby coś polecił - na kiedy potrzebujesz info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hejka!

 

to ja ostatnio widziałam, że piszesz z wakacji..a tu cichaczem przseprowadzka była..!!

 

gratuluję!!!!!

 

i kurcze- zazdroszczę troszke.. ale Piotrek mnie pociesza, żę my tez w którys weekend sie wprowadzimy.. tylko jeszcze dokładnie nie wiemy który :D :D

 

zdjęcia szybko wrzucajcie- strasznie ciekawa jestem jak u Was.. u nas bez zmian.. balagan, pokruszone cegły i zwały ziemi.

 

szczególnie oczywiście interesuje mnie kuchnia, łazienki i kominek.

a najbardziej lodówka side by side.. bo taka planuje i ciekawa jestem jak wygląda w niedużej jednak kuchni..

 

pozdrawiam!!

 

p.s. co sie śniło?- nadaje się w eter :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ja od niedawna mam inne zdanie na temat braci Kowalskich. Robili mi instalacje wentylacyjna i instalowali rekuperator StorkAir. Namiar dostalem od kolegi z rekuperatory.pl wiec wszystko zdawalo sie, ze bedzie OK.

 

Dzis proboje wyegzekwowac naprawe rekuperatora - okazuje sie, ze oficjalnie firma Wentylacje-Kowalski nie jest dystrybutorem tych rekuperatorow, nie ma autoryzacji do ich instalacji i sprzedazy. Prawdopodobnie rekuperator ktory mi zainstalowali utracil gwarancje z ww. przyczyny.

 

Zycze wiecej szcescia.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...