Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rodi - Komentarze


Sanyaa

Recommended Posts

No właśnie - tak się wpakowałam trochę w tą ciemną podłogę.., w praniu okazuje się że mogłam pójść w beżową i by było łatwiej dobrać wyposażenie...Ale wtedy bym nie miała jasnej kuchni pewnie bo bym się bała że się zleje z podłogą za bardzo i będzie monotematycznie.

Dzięki AMFI za podpowiedzi bo masz rację że tam jest tyle okien że nie powinnam zaginąć w ciemności. Agresywnie się nie boję bo lubię takie zestawienia, najchętniej bym chodziła tak ubrana codziennie nawet :) Nic tylko mnie do biura albo do angielskiej szkoły...tylko w dżinsach w biurze mogliby pozwolić o chodzić nie tylko w piątki a w szkole mundurki zmieniać:)

No i kupuję srebrny albo biały TV do salonu bo ja z kolei widzę po kominku, parapetach i drzwiach że kurzy się bardzo i starczy mi tego do czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Junona staram się oszczędzać ale ja nie z tych co do góry brzuchem leżą dużo. Czasem owszem, wieczorkiem oglądanie seriali itp. ale nie umiem nagle inaczej funkcjonować więc pracuję, dom urządzam, ćwiczę, uczę się jeździć jak człowiek żeby na macierzyńskim w domu nie ugrzęznąć.

Ale dobrze jest, nowy domek i wakacje pozytywnie zadziałały i mamy czego chcieliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy pięknie.

Plan jest: najpierw dziecko potem czekoladowy labrador.

My juz swoje zrobilismy teraz czekamy na zaprzyjaźnioną labradorkę aż ona się zdecyduje :)

 

 

Łazienka nam się powolutku produkuje ale za bardzo nie ma jeszcze co pokazywać bo tylko 2 ściany w płytkach. No może do końca tygodnia będzie kanapa w salonie i choinka.

Lampy w salonie pozostają te same więc będzie agresywnie, a co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiitam w Nowym Roku.

Przeczytałem dziennik od deski do deski, bardzo podoba mi się Wasz dom i wykończenie (m.in. też planuję woodentic na parterze), ogólnie podobny styl mi pasuje.

Ja zaczynam na wiosnę budowę domku bardzo podobnego do Waszego, rozmiary, dach - bardzo zbliżone, część wykończeniówki też planuję robić własnoręcznie i w związku z tym mam prośbę. Jeśli to możliwe to proszę o podanie kosztów jakie ponieśliście na budowę z podziałem na poszczególne etapy budowy (stan 0, SSO, SSZ i koncowy łącznie z wyposażeniem kuchni) osobno robocizna i materiały jeśli jeszcze to pamiętacie...

Bardzo pomoże mi to w sporządzeniu realnego kosztorysu bo nigdzie w sieci nie znalazłem informacji za ile faktycznie można wybudować dokładnie taki dom.

Z góry dzięki za odpowiedź, może być na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

O Jeziu!!!

ja tu nie włażę bo jestem zajęta hodowaniem brzucha, spaniem, pracą, wkurzaniem się na prace, wykańczaniem góry, dokupowaniem jakichś kuchennych utensyliów i gotowaniem w naszej superowej kuchni a tutaj sie tyle dzieje...

Przepraszam Was bardzo, nie wiedziałam bo mi maile nie przychodziły z powiadomieniami że oglądacie i pamiętacie.

Obiecuje nadrobię i będzie co oglądać !!! Mały spoiler - łazienka na górze się wykańcza :D

Dziękuję że zaglądacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayday co do pompy ciepła jesteśmy mega zadowoleni z funkcjonalności, z tego jak sobie radzi w taką zimę. Niestety nie obeszło się bez niespodzianek bo jakiś felerny nam się chyba model trafił samego urządzenia (zawilgocony fabrycznieukład kompresji być może) i jakieś 3 razy odkąd jej używamy wyskoczył błąd i w efekcie pompa przestała grzać. Na szczęście mamy pełny support firmy montującej i serwisującej urządzenie więc usterka była naprawiana drogą telefoniczną (Piotruś na telefonie z włascicielem ustalający co ma zrobić) i za każdym razem ktoś przyjeżdża po fakcie sprawdzić co się działo. Czekamy teraz na rozwój wypadków, być może będzie wymiana sprzętu.

Jak jest bardzo zimno to wrzucamy do kominka trochę brykietu ale myślę że i bez tego wcale by nam nie było zimno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach nadrobienia tego ż emnie tu nie było odpowiadam :D

Tomaszku - o pompie napisałam powyżej :)

Rafau muszę męża ścignąć bo on ma plik z wydatkami najbardziej aktualny. Niestety nauczeni doświadczeniem wiemy że jest mało przejrzysty i trudno się dopatrzeć co to SSO a co potem. Ale postaram się żeby Ci na priva odpisał.

Monika - dziękujemy pięknie:D Aha i mnie tam bardzo miło będzie jak się stołem pozachwycasz czy tam czymś innym:) Na konstruktywną krytykę też liczę bo nauczana jestem że nieprzemyślane decyzje często dają efekty różne i inne od tego co by się chciało. A jak tam u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

i od razu tłumaczę swoją wizytę: chodzę sobie po forum, zdjęcia domów oglądam i nagle patrzę na Twój komentarz u kogoś i na Twoje suwaczki i pomyślałam "fajnie, zamieszkali w nowym domku a potem postnowili go zaludnić" - no i zaczęłąm czytać i oglądać Wasz domek :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Anika :) a ja tłumaczę swoją nieobecność bo u nas działo się ostatnio dużo. Witam i zapraszam do oglądania Rodiego. Pozdrowienia też od kopiącego zawzięcie i wkurzającego się jak mama leży na plecach Jasia ;)

Moni_veron niestety nie zrobię Ci teraz zdjęć wymiennika bo go jeszcze nie mamy. Jeśli interesują Cię zdjęcia instalacji i info o firmie daj znać to opiszę Ci na priva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...