Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Iwona i Arka


hatti

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

nie było nas parę dni w kraju dlatego dopiero teraz odpisuję.

Jesli chodzi o kran to Franke Diapason.

Donice jak najbardziej na zewnatrz, ale kupione nie w Polsce więc nie bardzo wiem co to za firma. A stoją na kostce brukowej.

 

Dobroszka- ciesze sie, ze Ci sie podoba nasz domek. A przeprowadzke planujemy na te weekend wiec do gwiazki to juz mam nadzieje miec wszystko zapiete na ostatni guzik:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, nie zaglądałam tu chwilke, a juz kanapa stoi, lampy wiszą, kuchnia gotowa. Piękne to wszystko i takie szare jak kocham. Zastanawiam sie juz jakie dacie dodatki, zeby nadać troche przytulności, a nie przytłoczyć.

Lampa w sypialni cudna.

 

Fajnie "kopnięta" ta kuchnia. Tam idzie sciana za nią, czy jest jakis schowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

sorry, że dopiero teraz, ale na razie nie mamy internetu.

Pewnie Was rozczaruję, ale nie jestem fanką obstrajania domu i właśnie takie wnętrza to jest to co oboje z meżem lubimy. Stąd też np nie mamy żadnych kafelek-dekorów ani kolorowych ścian. Celem była chłodna, powściągliwa elegancja, no i jak Efilo słusznie zauważyła "inność". Jedyną ozdobą, którą planujemy są obrazy na ścianach. Na razie są u ramiarza, więc dopiero w przyszłym tygodniu pojawią się w domu.

 

A za kuchnią jest ściana, natomiast za ścianą pomieszczenie gospodarcze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hatti! Jak się mieszka??? GRATULACJE!!!

Domyślam sie, że jesteście teraz w poprzeprowadzkowej ekstazie i nie w głowie Ci FM, ale jak następnym razem zajrzysz, to skrobnij coś jeszcze i wklej parę zdjątek, plisss :D :D :D

Mnie ten Wasz domek rozgrzewa jak bossski grzaniec w te chłodne dni! :D :D :D

I jeszcze ogromna prośba na koniec - kto wam zrobił taką zaje...bistą bramę wjazdową??? Proszę zdradź mi namiary tego cudotwórcy :p :p :p

pozdrawiam mikołajkowo :D

asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nioooo ślicznie! Nowe zjątka sią!!! :D :D :D

A cóż to za okap ciekawy??? Głowię się, główkuję i nic nie wykombinuję.:roll:

Proszę o podpowiedź :p :D

Tak, tak! Bardzo poproszę na priv tego wykonawcę bramy :D może jeszcze by mi zrobił okiennice zrobił?

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

sorry, że dopiero teraz, ale na razie nie mamy internetu.

Pewnie Was rozczaruję, ale nie jestem fanką obstrajania domu i właśnie takie wnętrza to jest to co oboje z meżem lubimy. Stąd też np nie mamy żadnych kafelek-dekorów ani kolorowych ścian. Celem była chłodna, powściągliwa elegancja, no i jak Efilo słusznie zauważyła "inność". Jedyną ozdobą, którą planujemy są obrazy na ścianach. Na razie są u ramiarza, więc dopiero w przyszłym tygodniu pojawią się w domu.

 

A za kuchnią jest ściana, natomiast za ścianą pomieszczenie gospodarcze.

 

pozdrawiam

 

wiedziałam że jednak coś się pojawi. 8) nie chodziło mi oczywiście o tysiące bibzdów ale raczej o to że na razie jest wrażenie braku kropki nad i 8)

 

Widziałam Wasz narożnik w Klerze - jest boski. I te ruchome zagłówki... wow! Szkoda że nas nie stać

:roll: zwłaszcza mając w pamięci nasz mały tajfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie,

piękne wnętrza, bardzo nowoczesne i przestronne - zupełnie w moim guście.

Poza tym jestem fanką mało zagraconych powierzchni i tym podobnych.

Zaintrygowały mnie lampy, które macie w ogrodzie. Te kule - są fantastyczne.

Poszperałam i znalazłam coś takiego:

 

http://www.twojelampyogrodowe.pl/product_info.php?products_id=116&osCsid=e4bafbbc5c5d71185bbc69493eec480d

 

Ale to racze nie to, bo te Wasze są różnej wielkości.Jeśli mogłabyś podzielić się nazwą firmy to byłoby super.

 

Bardzo się cieszę,że zestawiliście jasny tynk, ciemną dachówkę i białą stolarkę.Trudno spotkać takie połączenie-szczególnie w mojej okolicy i bałam się, że źle wyjdzie. Wręcz przeciwnie - wygląda fantastycznie. Na pewno zdecyduję się na takie rozwiązanie.Co prawda budowę zaczynamy na wiosnę(ze względu na papiery), ale już wszystko "projektuję", potem nie będę miała czasu.

 

Jeszcze raz dziękuje za inspirację, na pewno jeszcze tu zawitam;)

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...