Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Iwona i Arka


hatti

Recommended Posts

Wyciszenia i marzeń spełnienia...

tych malutkich i tych dużych...

 

W okół siebie Dobrych ludzi...

takich jak Tu, na tym Forum...

 

Zdrowia, szczęścia w każdym domu...

kawalerce, czy pałacu...

 

Więcej czasu, a mniej pracy...

 

a ten czas, zapakowany i kokardą obwiązany...

dać rodzinie, przyjaciołom...

 

Czy już czujesz Świąt tych czar...?

 

http://img132.imageshack.us/img132/5401/bobouz5.jpghttp://img153.imageshack.us/img153/3658/choinkawcentrumwarszawyze9.jpg

 

rasia z rodzinką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Stworzyliście bardzo "dorosły" dom, utrzymany w jednym stylu i kolorze co tworzy konkretny klimat -GRATULACJE. Taras drewniany z jacuzzi - totalna rewelacja (sama planuje cos podobnego. Mieszkam juz ale taras będzie robiony wiosna dopiero). Jezeli mozesz napisz jakie drewno wyorzystaliscie do zrobienia tarasu i jak sie do tej pory sprawuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78mysz - jesli chodzi o sofe w przedpokoju to kupiona w AlmiDecor

szafka w łazience natomiast robiona u stolarza - wg wlasnego pomyslo-projektu:)

 

a co do sypialni to sie postaram pare fotek zrobic jak bedzie ładne światło, choć akurat w sypialni nie ma wiele do podziwiania

 

a chodzenie po sklepach polecam - oko nacieszyc to jedna rzecz, ale co wazniejsze - mozna czerpac inspiracje i potem to wykorzystac!

 

pozdrawiam i dziekuje za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78mysz - jesli chodzi o sofe w przedpokoju to kupiona w AlmiDecor

szafka w łazience natomiast robiona u stolarza - wg wlasnego pomyslo-projektu:)

 

a co do sypialni to sie postaram pare fotek zrobic jak bedzie ładne światło, choć akurat w sypialni nie ma wiele do podziwiania

 

a chodzenie po sklepach polecam - oko nacieszyc to jedna rzecz, ale co wazniejsze - mozna czerpac inspiracje i potem to wykorzystac!

 

pozdrawiam i dziekuje za komentarz

 

z tymi inspiracjami to róznie bywa - juz widzialam takie "inspiracje" ze włos sie na głowie jezył, ale to szczegól - widocznie w zle miejsca trafiałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hatti, przypadkiem trafiłam do Ciebie i jestem oszołomiona jak piękny i niekonwencjonalny jest wasz domek !!!!

 

chapeau bas :D

 

bardzo mi się spodobał wasz drewniany taras i skopiowałam sobie wasze zdjęcie, aby pokazać mężowi :oops: Mam nadzieję, że się nie pogniewasz :oops:

 

Zazdroszczę tak utalentowanej mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...