Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasze marzenie coraz bliżej nas...komentarze


kimklb

Recommended Posts

ja zawsze wszystko mam zaplanowane ale moja przyjaciółka nigdy także spoko, przyzwyczaiłam się :)

trochę zazdroszczę spontaniczności, ja jestem straszna asekurantka i u nas takie spontan nie wchodziłby w grę, zresztą sponsorem budowy w 100% jest bank więc co tu dużo mówić, jest jak jest. Nasz bank daje 18miesięcy na zakończenie całej budowy, my chcemy żeby nam zajęło to jakiś rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 659
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ardea a Ty też miałaś płytkę klinkierową? u nas od początku miała być cegła, zaczyna się na wyjściu komina z domu, do tego momentu jest komin systemowy a później w górę cegła klinkierowa. Ponoć na tego naszego wykonawcę to się dziwnie patrzyli bo nikt nie daje grafitowych cegieł, nawet do dachów grafitowych idą takie cieniowane jak nam na początku proponowali szaro-brązowo-bordowe, bleeeeeeeeh

 

My musieliśmy czekać tydzień na sprowadzenie do hurtowni cegły w grafitowym kolorze (prawie czarna). Wydaje mi się, ze cieniowana nie wyglądałaby dobrze przy grafitowym dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że cieniowana cegła przy takim dachu nie byłaby najlepsza.

Chociaż te wybory tych kolorów mnie dobijają, ja też nie chciałam cieniowanej, ale jak poszłam wybierać do hurtowni kolor to ta co wybrałam oczywiście jest cieniowana:) oj oj, a tu dzisiaj przede mną wybór koloru fugi:) trzymajcie za mnie kciuki

pozdrawiam i miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agalind przy grafitowym dachu zdecydowanie wygląda paskudnie, widziałam po trasie i jak zobaczyłam co nam przywieźli to wścieku macicy dostałam a wykonawcy zapytałam czy on daltonistą jest ;) dobrze że my mamy koleżeński układ bo drugi by mnie ze schodów spuścił i samej kazał szukać tej cegły ;) no ale najważniejsze że znalazł, też tydzień czekaliśmy żeby tego Wienenberga dowieźli do mojego wypierdziewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się bać? skądże znowu :)

w piątek wchodzi facet od dachu robić kontrłaty i inne takie więc w sumie powinni się streszczać, zresztą inna robota na nich już czeka ale to przecież nie moja wina że wykonawca nie domyślił się od razu z tymi grafitowymi cegłami i wcześniej nie zamówił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna pewnie jak chcesz to testuj:) nie ma problemu, polecam się chociaż mnie to przychodzi z trudem, dobijają mnie te wybory:)

Co do tych przeklętych płyt jakież one były ciężkie ale cdaliśmy radę jeszcze jutro będziemy kończyć:)

ja to się za bardzo nie wykazałam nie byłam wstanie ich nawet lekko podnieść ale prowadziłam samochód który to pięknie wciągał te cholerstwo

efekt pracy w dzienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...