Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasze marzenie coraz bliżej nas...komentarze


kimklb

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 659
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj potrzebowaliśmy trochę odetchnąć poszaleć i po prostu leniuchować, a przede wszystkim chciałam trochę czasu pobyć z chłopakami bo tak jakoś czas ucieka między palcami i nie mamy go zbyt wiele dla siebie

 

Ale przystojniaki Ci rosną!! Oj...dziewuchy będa za nimi latały :-). Czasy sie zminiły, to nie chłopcy biegają za dziewczynkami, tylko odwrotnie.

Widze to po swojej 14-latce. Masakra, co ta młodzież ma w głowach :-( . Ja byłam inaczej wychowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z tego cieszę mój syn nawet poprosił mnie żebym go przeniosła do innej szkoły bo ta do której chodzi a zwłaszcza jego klasa i nauczyciele...porażka w poniedziałek przeniesiony będzie do szkoły tam gdzie się budujemy, szkoła mniejsza i mam nadzieję, że wyjdzie mu to na dobre, jest tam podstawówka i gimnazjum więc myślę że będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam taką nadzieję, bo to teraz czwarta klasa więc akurat..tylko on ma specyficzne podejście do szkoły i brak dystansu do siebie co mnie bardzo martwi...

 

Twój do czwartej, a mój do piątej...na szczęście jest przeciwieńswem mojej córki. Bo po niej to nigdy nie wiem czego się spodziewać... och ta dzisiejsza młodzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest najgorsze? Jak sobie przypomnę jakie miałyśmy pomysły z koleżankami będąc niewiele starsze od mojej córki (15lat)...

i w 100% sprawdza się powiedzenie mojej mamy: zobaczysz, jak będziesz miała swoje dzieci (jak no zarzucałam jej że jest nadopiekuncza)

No, zobaczyłam i teraz wiem, że nie jest lekko...

 

ps. moja 15-latka "chodzi" z chlopakiem który ma 19 lat. Najpierw się przyjaźnili a potem buch wielka miłość. I co miałam zrobić? Zabronić jej? Staram się dużo z nią rozmawiać, tłumaczyć... W sumie to już bym chciała zeby tak miała z 20 lat:/

 

ps. Kim, fajni Ci Twoi chłopcy... I widac że bawili się świetnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...