Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasze marzenie coraz bliżej nas...komentarze


kimklb

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 659
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas nie bedzie żadnych jętek na wierzchu.

 

U nas też nie ma i to nie dlatego,że nam się to nie podoba, a wręcz przeciwnie, nawet bardzo mi się podoba, konstrukcyjnie też nie było potrzebny ich stosować, ale w praktyce co 5 lat trzeba to cholerstwo malować impregnatem. Teraz i za 5 czy 10 lat to jeszcze je pomalujemy....a co będzie za 15? Będzie trzeba płacić,żeby ktoś pomalował...a tak...nie ma jętek...nie ma problemu.

Edytowane przez fulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fulek wprawdzie teraz to już finiszujemy na ten rok ale jestem bardzo zadowolona, jeszcze okna, elektryka i zamykamy się na zimę, wczoraj podjęliśmy taką decyzję, a wczesną wiosną tynki i dalej wio:)

Dzisiaj u nas nad ranem przeszła taka burza była ulewa i myślałam że dachowcy nie przyjdą. O wpół do siódmej dzwonilido męża i pytali czy u nas pada, ale się pojawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas powoli do przodu, dzisiaj ok 16tej jak byliśmy to jeszcze mieli pół połaci do ułożenia, motali się z montażem okna dachowego w łazience, nie pisałam na forum ale mieliśmy jazdę bo okno było w połaci tej 1,5m od sąsiada (przypominam o odstępstwie ministerialnym na odległość do granicy) a okazało się że to jest błąd i w planie i niezgodnie z przepisami nam podstemplowali PnB, w każdym bądź razie zdemontowali to okno na czas i strat w blasze nie było. Okno które było docelowo do łazienki poszło na zwrot jako to nierozpieczętowanie a te z demontażu mocowali dzisiaj, niestety dużo ciężej było je teraz zamontować niż gdyby gdy mieli w całości. Mówili że gdyby nie ta okienna przeprawa (oprócz okna jeszcze wyłaz montowali) to by już obróbkę końcową robili a tak to jeszcze muszą do poniedziałku zaczekać. Wtedy też dojadą w końcu drabinki żeby je od strony sąsiada umieścić coby śnieg się nie osuwał na jego działkę

6 września mamy wyznaczoną datę montażu okien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...