Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasze marzenie coraz bliżej nas...komentarze


kimklb

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 659
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już niedługo, mnie przed samym zamówieniem też wpadł w oko orzech, ale poniewaz już parę lat ostawiałam złoty dąb to na nim poprzestałam i póki co jestem zadowolona. Okna rolety w tym samym kolorze bardzo mi się podobają do tego wszystkie rolety mamy elektryczne więc nie mamy pasków brudzących ścianę i są takie właśnie o jakich marzyłam Edytowane przez kimklb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie .

No dziennik przeczytałam na jednym wdechu.Niesamowite mieliście początki.Ale jak to nam mówią nasi znajomi ,,ZŁY POCZĄTEK ,DOBRY KONIEC"

I tego się najlepiej trzymać .Najważniejsze ,że ruszyło na całego nieważne ile czasu ,po malutku do przodu idziecie i super.

Za kilka lat jak będziecie czytać swój dziennik to murowany uśmiech od ucha do ucha.

My budujemy się od maja 2010r.i też niestety z problemami.Innej natury ( u nas ciągle firmy zawalają terminy )

No ale nieraz i tak bywa.Na daną chwilę jesteśmy na etapie szpachlowania góry.Jeszcze tylko gładz,potem centralne ,wylanie podłóg.

No i zostanie najprzyjemniejsze ,wykańczanie kafelki ,armatura,malowanie, meble ,jakoś zleci.

Życzę powodzenia w pracach i jak najwięcej pogody ducha.

Będę śledzić Wasze postępy ,pozdrawiam serdecznie:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 9 months później...

Witam się u Ciebie :)

Śliczny dom a działka miodzio zazdraszczam:D pozytywnie ja mam sąsiadów prawie na głowie , a podoba mi się odludzie....

Wielkie gratulacje - kawał dobrej roboty wykonujecie ;)

Wasz domek ciut podobny do mojego lolka- a i tak jak ja nie boisz się łopaty.

Kiedyś czytałam Twoje przejścia z urzędami kurcze że też zawsze musi być coś pod górkę . Ale jak to mówią złe dobrego początki :)

A kiedy planujecie przeprowadzkę?

Będę częstym gościem u Ciebie.

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renato:) faktycznie przepraw z urzędami trochę było, ale mam nadzieję, że już ich nie będzie. Co do przeprowadzki to marzy nam się w wakacje 2013, ale zobaczymy czy się uda, bo teraz faktycznie większość sami ciągniemy rękami głownie męża:) z ekip to tylko wylewkarzy wpuścimy a resztę super by było gdyby nam się samym udało, to potężne oszczędności

Zapraszam do siebie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witaj Agalind:) nie tak do końca zniknęłam podczytuję Was czasami, ale tyle wpisów jest, że cżęsto po prostu nie nadążam):

u nas cały czas coś się dzieje, chociaż dzieje się tylko rękoma męża, ja mogę pomóc z doskoku więc, żadnych spektakularnych postępów nie ma, my cieszymy się tym co mamy i tylko mamy nadzieję, że do sierpnia się nam uda wprowadzić, a jeszcze tyle przed nami

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...