Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasze marzenie coraz bliżej nas...komentarze


kimklb

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 659
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przesyłam jakby " łańcuszkiem" ;) Dostałam to od Krokusi i działa , Tobie tez pomoże :)

"Zarejestruj się na stronie fmix ten portal nie wysyła maili ze spamem jak fotosik. Obsługa jest prosta. Za pomocą fmixa wrzucasz sobie fotki. Tworzysz albumy, co ułatwia ogarnięcie całości. Moim zdaniem wszystkie fotki powinieneś zablokować jako "prywatne". Zorientujesz się, w menu przy zapisywaniu fotek trzeba zaznaczyć symbol kłódki. Chodzi o to, by zdjęć nie było widać na samym fmixie, bo i po co.

Jeśli chcesz by fotka była widoczna na forum robisz tak:

Otwierasz zdjęcie i klikasz na nie prawym myszy- rozwija się lista- wybierasz "pokaż informacje o obrazie"- otwiera się okno na którym adres do obrazka jest już zaznaczony- wciskasz "Ctrl c" na klawiaturze, żeby skopiować adres.

Potem już w edycji posta na forum wstawiasz symbole w htmlu bez spacji [ img ]wklejasz skopiowany adres obrazka przy użyciu klawiszy "Ctrl v" i znów [ / img ]

Zamiast napisu pojawi się fotka w poście. Takie zdjęcia automatycznie dostosowują się do możliwości forum, więc nic nie trzeba obrabiać z rozdzielczością. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
To się cieszę, że macie już numer domu, ale wczoraj w dzienniku u kogut73 wyczytałam, że można się starać o nadanie numeru jak już właściwie jest się właścicielem danej działki. On to zrobił po uzyskaniu warunków zabudowy i jak papiery miał złożone do Starostwa o PNB. To sobie pomyślałam, że skoro mam już nawet pozwolenie na budowę to też złożę taki wniosek, a co. Będę mogła zamawiać różne rzeczy z Allegro bezpośrednio na działakę a nie do sąsiadki. :lol2: Poza tym myślę jest to dobre jak któś ma zamiar dopiero w przyszłości się budować, a inni w okolicy się budują, żeby potem nie otrzymali jak na końcu się wybudują numer z literką A albo co gorsza z dalszą. A to takie moje przemyslenia. :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie jest to nic skomplikowanego, akurat to mozna sobie szybko i sprawnie załatwić:)

Co do elewacji to ma być prosta czyli cały dom jaśniutki beż takie mleko z kruszynką kakao:):) wokól okien drzwi i wykuszu ciemniejszy czyli jasny brąz a cokół ciemny brąz. Bez szaleństw:) nie mam innej wizji. zresztą obawiam się tylko żeby się udało bo to już przecież koniec listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam taki plan jak Ty z ramkami, ale pozmieniało mi się w trakcie :cool:

Na pewno super wyjdzie!

Mamy podobny gust.

Jak będzie spoko pogoda to da radę, moi mówili ,że w zeszłym roku ocieplali w połowie grudnia...

 

Numer mi się przyda jak będą rachunki przychodzić, bo mamy dwa domy na jednej działce, i może być problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Reniu:) robota chłopakom pali się w rękach aż miło popatrzeć. Ciesz się niezmiernie. Jak pogoda pozwoli a na szczęście zapowiadają lekkie ocieplenie w przyszłym tygodniu zaciągają tynkiem. Do końca tego tygodnia mają zrobić wszystko pod tynk. Co do metrów wychodzi prawie 200, ale jesteśmy z nimi umówieni na całość roboty nas nic nie interesuje. Póki co widzimy, że materiały maja bardzo dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, może i lepiej że przenieśli na wiosnę tynki........ Jeśli ma cię coś porobić.

Dom już z samym klejem elegancko wygląda !!!

Oby u mnie nic się nie stało.

A jaki tynk kładziecie i z jakiej firmy?

 

Roboty u Was , jak i u mnie w cholerę, ale gdzie tam wakacje ,Może uda Wam się wcześniej skończyć domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

A myślałam że zaginęłaś a akcji.. Tyle czasu się nie odzywać:mad:

Łazienka super no i faktycznie kafelki podobne ;) Mamy dobry gust a co !

Bardzo mi się podoba ten zawijaniec z płytek w salonie, a co dasz pod oknem?

 

Elewacja też pięknie wyszła. Dom z klasą;)

No i nie chowaj się tak już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...