Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasze marzenie coraz bliżej nas...komentarze


kimklb

Recommended Posts

Cześć dziewczyny!

Okna zamawiałam na Mickiewicza a tynki mam cement.-wapienne 15zł/m2.Rzadko przebywam na forum ponieważ , obecnie kładę gładz w domu i ogólnie to wyjeżdżam rano a wracam wieczorem ,kąpiel i spać :(.Jutro zajadę na Twoją budowę(jak pozwolisz:yes:) w drodze do Bażan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 659
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz Pumpaluno to trudno powiedzieć w jakiej części miasta:) na takim "modnym" terenie 10 arowe działki chodzą po 100tyś:) szok!!! jak dla mnie

a tynki to tak ma nasz bob dla tych, którym stawia domek:) a ponieważ jesteśmy bardzo z niego zadowoleni to chyba się z nim umówimy na wczesną wiosnę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nam też będzie robił tynki i wylewki ten nasz wykonawca ale aż tak dobrych cen nie dostaniemy :(

mówisz, że 10ar 100tys? no to znowu u nas drogo - w mieście za 10ar trzeba zapłacić 200tys na obrzeżach a w lepszych miejscach 300tys. nasza przez to, że wąziutka i malutka to była po 250zł/m2 wyceniana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za tynki faktycznie wyższa, a co z piecem wybrałaś? My będziemy szukać pieca z podajnikiem na ekogroszek i z podwójnym paleniskiem, jeszcze nie rozgladaliśmy się. Właśnie mąż mi podpowiada, że podobno w nowym numerze Muratora jest artykuł Jaki kocioł wybrać. Może tam coś Ci rozjaśnią my też będziemy czytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woj. podlaskie, niby Polska B to zarobki słabe ale ceny za to jak dla bogaczy

 

piec tak między 20 a 25kW, na bank będzie z podajnikiem, na ekogroszek i pelet z możliwością palenia alternatywnego drewnem. firmy nie mamy jeszcze wybranej - mężowi zachwalali TERM system, a na innym forum budowlanym Defro, cierpliwie teraz czekamy na wycenę towaru od naszego hydraulika. wykonawca ma się jeszcze sam rozeznać w temacie i podrzucić swoje sugestie a że mu ufamy to czekamy co podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ode mnie na mazury to jeszcze ok 100km trzeba jechać, w sumie wszędzie daleko i w góry i nad morze, nawet najfajniejsze miejsca nad jeziorami to tak ze 130-150km stąd; my już postanowiliśmy, że jednak odpuszczamy wakacje i zaczynamy porządnie oszczędzać czyli zapominamy o wyskokach typu gotowce obiadowe itp. Nie wiem jak to zrobiliśmy ale w ogóle nie wliczyliśmy kosztów ocieplenia dachu :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...