Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rododendron amfi


AMFI

Recommended Posts

u nas układ dołu jest inny niż w waszej wersji rodo 8) niestety, moim zdaniem trochę mniej funkcjonalny: kominek jest zaplanowany na ścianie dzielącej pokój z gabinetem, my kominek wcisnęliśmy tak (czrewony)

http://img441.imageshack.us/img441/7734/pp2i.jpg

 

a efekt końcowy jest taki:

http://img259.imageshack.us/img259/6135/p3270131.jpg

http://img172.imageshack.us/img172/6166/p3270134.jpg

 

w moim odczuciu za duży w stosunku do pomieszczeń, a poza tym... kolor! Miał być delikatny, chłodny beżyk, a jest jakiś taki.... żółtawy...

:roll:

ale jest jaki jest, na razie nie zmienię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AMFI,

kominek bardzo ladny chociaz rzeczywiscie roznica kolorystyczna podloga-kominek jest. Ale na 100% przyzwyczisz sie jak dasz mu szanse :) - chlodny kolorek to to nie jest ale nawet na zdjeciach widac ze kamien jest naprawde piękny!

 

Mam prośbę napisz czy kuchnię bierzecie z Grastyl? Jak Wam się układa współpraca? Jeśli możesz napisz co wiesz o nich bo dzwoniłam tam kilka dni temu ale niestety już nie udalo mi sie dodzwonić jak się chciałam umówić na spotkanie. U nas z kuchnią dalej nic nie wiadomo - fachowiec ktory mial nam zrobić zrobił tak projekt wstepny że nawet go zmieniać nam się nie chciało... potem dostaliśmy wycenę na idealną kuchnię HTH ale za cenę zbyt daleką od ideału jak na nasze możliwości :) więc nadal szukam...

Pozdrowienia wiosenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI,

 

Mam prośbę napisz czy kuchnię bierzecie z Grastyl? Jak Wam się układa współpraca? Jeśli możesz napisz co wiesz o nich bo dzwoniłam tam kilka dni temu ale niestety już nie udalo mi sie dodzwonić jak się chciałam umówić na spotkanie. U nas z kuchnią dalej nic nie wiadomo - fachowiec ktory mial nam zrobić zrobił tak projekt wstepny że nawet go zmieniać nam się nie chciało... potem dostaliśmy wycenę na idealną kuchnię HTH ale za cenę zbyt daleką od ideału jak na nasze możliwości :) więc nadal szukam...

Pozdrowienia wiosenne :)

 

Tak Aniu, my kuchnię zamówiliśmy w Grastylu, na razie zamówiliśmy, na tym etapie współpraca super, ale montaż dopiero w maju. Natomiast znajomym właśnie ta firma kończy kuchnię - są bardzo zadowoleni z współpracy i wykonania :-) to nieduża rodzinna firma wiec może z dlatego nie mogłaś złapać kontaktu ....

Może spróbuj jeszcze po świetach ich zaatakować 8)

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
AMFI - może już czas się czymś nowym pochwalić :):)

Czekam z niecierpliwością... :)

hmmmmmm

jest tak: w zasadzie nic do przodu :-(

tzn. jest jedno: położony parkiet na górze (wyszedł pięknie, zwłaszcza te fragmenty w III klasie z sękami i ciemnymi falami - dlaczego tak trudno kupić III klasę jesiona ???) . Niestety aparat nam zrobił kaput i fotek niet 8)

Poza tym chwasty zarastają okolice. Nie możemy się z wykonawcami nawodnienia dogadać, kto ma zapłacić za uruchomienie systemu = nie siejemy trawki. Na roślinki kasy niet - kredyt frankowy nas zarżnął :cry:

w ramach oszczędności malujemy górę sami: gościnny (nad garażem) - dulux jasny beż - wyszło cudnie! garderoba - beżowy jasny z dekorala = pomyłka, żółciutki jak dla mnie za bardzo i w ogóle mdławy :-( na szczęście to tylko garderoba, sypialnia - optymizm z dekorala, piękny kolor, polecam. Niestety nie wiem co mnie naszło, żeby go połączyć z jaśminowym z duluxa, który wygląda jak pożółkła biel :-( trzeba było dać biały albo jakiś szary...

no i pokój syna, założenie było, ze będzie ciepły odcień szarości i spokojna, stonowana czerwień na jednej ścianie (wyjściowo pokój miał być albo czarny albo czerwony). wybór padł na mroźny poranek ze śnieżki i jakieś tam wino z duluxa... po pomalowaniu mroźnym porankiem jesteśmy w kropce, bo kolor jest bardzo, bardzo ładny, ale bynajmniej nie... szary! Piękna, pastelowa, jasna zieleń, coś jak wysuszona wydmowa trawa.... hmmm i co z tym winem???

.....

i tak to po mału idziemy do przodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI dziękuję bardzo bardzo za życzenia :):) Wielką niespodziankową radość mi sprawiłaś bo już prawdę mówiąc przeskoczyłam etap urodzinowy...

 

Czekam z niecierpliwością aż wam aparat "odkaputnie" i będziemy podziwiać efekty na zdjęciach, szczególnie parkietowe. A wybierania kolorów to ja już się boję...Obstawiam 50% sukcesu a 50% porażki przy wyborze - u Ciebie mniej więcej ta sama proporcja widzę. Chyba zrobimy tak że na początku wszystko będzie białe a potem będziemy kombinować.

Zresztą w związku z tym że chcemy się wprowadzić we wrześniu a nasza ekipa ma coraz mniej czasu to ja już zaczynam się przyzwyczajać do myśli będziemy mieszkać po spartańsku i połowy rzeczy nie zrobimy nawet na dole. A tak chciałam się wprowadzić do wykończonego domku :(

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze coś,ale prosze się nie śmiać ze mnie!!!

Czytałam o tym kredycie i zamiast "zarżnął" przeczytałam ...no i tak wiecie :lol:

Ale nic to,my tez mamy we frankach... :(

A co do tych aparatów,to ja nie wiem jakis wirus aparatowy krąży czy cuś...?

Juz kolejny raz czytam,że komuś padł aparat.

Szkoda,bo brdzo ciekawa jestem tych kolorków.Ja juz mam tak ściany pomazane od paluchów chłopców,że malowanie by się przydało :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanyaa

ależ to cały urok z tymi kolorkami :-) ja lubię jak jest kolorowo, nawet nie do końca tak jak miało być :wink:

a co z terminami wprowadzki... to obsuwa musi być ;-) my mieliśmy najpierw wprowadzać się na Boże Narodzenie, potem był termin Wielkanoc...a teraz wakacje ;-) i coraz cieniej to widzę :roll:

 

A$IA

bardzo się nie pomyliłaś, jak to mówią głodnemu chłop na myśli :lol: w końcu nas te banki .... :roll: no, wiadomo :evil:

 

coś popróbuję jutro pofocić, jedziemy wrzucać dzikie wino na jedna ścianę, bardzo jestem ciekawa efektu...

 

pozdrowionka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że tu trafiłam :D , własnie stoje przed ważną decyzją i mam już nawet wyznaczony termin podpisania umowy przedwstępnej zakupu takiego własnie domku. Ciekawe czy od tego samego dewelopera kupujemy??? bo okolica niby się zgadza:) Moze będziemy sąsiadami:) Z wielkim zainteresowaniem przejrzałam ten wątek i wszelkie zdjęcia i wskazówki bo w sumie to wszystko dopiero przede mną. Napisz cos bliżej gdzie jest twój rododendron.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwona_D

wiązowna? jesli to te rejony to polecam! tu jest po prostu przecudnie, dziś pojechałam z psami na spacer rowerowy i ... oniemiałam z zachwytu, śpiew ptaków, dzikie bezdroża, i wszystko 30 km od centrum wawy, nie, to niemożliwe :wink:

a jeśli ten sam developer, to tym bardziej polecam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

my kupujemy od Inwestrut pan Maciek R. super się z nim rozmawia zobaczymy jak bedzie później. Z tego co widze to będziemy sasiadami:) super!! Dokładnie Lipowo koło Wiązownej. A gdzie jest twój, i czy to ten sam deweloper?

Piękny ten wasz rodo:) ciekawe jak będzie wyglądała kuchnia, już gotowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma dom od innego developera, ale budowniczym i wykonawcą był inwesrut i to co oni robili jest ok. Zdecydowalismy sie tez na pełne wykonczenie w ich wykonaniu i na prawdę ekipa jest debesciarska ! Mają całkiem rozsadne ceny i .... reszta na priva

generalnie polecam :-)

fajnie, ze jesteś obok, tzn, mam nadzieję, ze bedziesz :-) zapraszam na kawke, pierwsza kake w lipcu.

mamy też po sąsiedzku łowisko, dla fanów węde, a dla lubiących moczyc się kąpielsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...