Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Sylwi i Darka ZET


darekzet

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej, czytałam Twoją wypowiedz na forum o keramzycie, tez mam zamiar budowac z pustaków "alfa" i jeśli mozesz to odpisz jak najszybciej ile placiłes i czy to cena z transporem, netto czy brutto, czy dawałeś zbrojenie co 3 warstwe??? Muszę chyba szybko kupic materiały bo potrzebuję fakture i dlatego tak się narzucam aby szybko miec odpowiedź,

pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych etapach budowy :)

p.s.nie zła chatka się szykuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czytałam Twoją wypowiedz na forum o keramzycie, tez mam zamiar budowac z pustaków "alfa" i jeśli mozesz to odpisz jak najszybciej ile placiłes i czy to cena z transporem, netto czy brutto, czy dawałeś zbrojenie co 3 warstwe??? Muszę chyba szybko kupic materiały bo potrzebuję fakture i dlatego tak się narzucam aby szybko miec odpowiedź,

pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych etapach budowy :)

p.s.nie zła chatka się szykuje:)

 

ceny wysłałem Ci na PW

zbrojeń nie dawałem, szef ekipy budowlanej (właściciel zakładu produkującego pustaki keramzytowe) powiedział że od 15 lat buduje z keramzytu, nigdy nie dawał zbrojeń i nie było nigdy żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam :D

 

pięknie ten wasz domek urósł i to w tak w krótkim czasie :o :D Gratulacje !!!!

 

Ja będę budować Topaza (w Halinowie) - nad którym się zastanawiałeś i jak widzę twój domek jest do niego bardzo podobny :D

 

Będę zaglądać i kibicować w dalszych etapach budowlanych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

 

pięknie ten wasz domek urósł i to w tak w krótkim czasie :o :D Gratulacje !!!!

 

Ja będę budować Topaza (w Halinowie) - nad którym się zastanawiałeś i jak widzę twój domek jest do niego bardzo podobny :D

 

Będę zaglądać i kibicować w dalszych etapach budowlanych :D

 

fakt, SSO urósł dość szybko ... ale ekipa mi się trafiła extra zorganizowana i profesjonalna !

projekt naszego domu powstał "na bazie" topaza może dlatego wydaje Ci się podobny :)

 

życzę powodzenia w budowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
witam ,co tam u was słychac na budowie może macie już okna wstawione ,chetnie bym zobaczyła dalsze etapy z waszej budowy :lol: :lol: ,domek pieknie wygląda i jaka przestrzen , my z mężem tez przymieżamy sie do budowy tego domku z tym ze to bedzie topoz III lustrzane odbicie ,pozdrawiam i czekam na dalsze postępy i zdjęcia z domku :wink: :p :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,co tam u was słychac na budowie może macie już okna wstawione ,chetnie bym zobaczyła dalsze etapy z waszej budowy :lol: :lol: ,domek pieknie wygląda i jaka przestrzen , my z mężem tez przymieżamy sie do budowy tego domku z tym ze to bedzie topoz III lustrzane odbicie ,pozdrawiam i czekam na dalsze postępy i zdjęcia z domku :wink: :p :p

 

hej :)

 

okna i inne prace wykończeniowe bedziemy zaczynali w marcu/kwietniu

aktualnie robimy projekt wnętrz ... dopiero z gotowym projektem rozpoczniemy wykończeniówkę

jak cokolwiek bedzie się zmieniało na naszej budowie to na pewno wstawię fotki

 

życzę Wam powodzenia w budowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam sąsiada :)

 

... dziekuję Ci za namiary na geodetę i koparkowego ... oba (nie obaj ;)) wyorzystane :) ... ja tez mam projekt indywidualny ;)))

 

Będę do Ciebie zaglądać i podgladać postępy w pracach budowlanych :)

 

pozdrawiam

Kruela

 

fajnie że komuś przydały się namiary ... ja wychodzę z założenia że trzeba wspierać lokalny rynek, jeżeli mogę coś kupić/załatwić korzystając z lokalnych specjalistów to tak robię :)

jak będziesz potrzebowała hydraulika do kanalizy to mam namiar do gościa z Duczek ... robił mi kanalizę w stanie 0 ... nie był hiper tani, ale doradził, zrobił szybko i sprawnie oraz ma duże upusty w hurtowni w wołominie

 

btw ... w którym miejscu się budujesz ?

 

Darku :) czy mógłbyś podać mi jeszcze raz namiar na hydraulika ? ;) ... tak go ukryłam, że nie mogę go znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

hej!

 

dzieki za odwiedziny :)

 

domek przezimował w całkiem dobrym stanie ... obecnie jestem w trakcie dogrywania ekip

okna - zamówione - montaż na początku maja

wentylacja/rekuperacja - dogadałem się, montaż rur 6 kwietnia

dach - zamawiam jutro - ekipę mam, kładę dachówkę nelskampa płaską, montaż będzie około połowy maja

ocieplenie/elewacja - wczoraj dogadałem się z forumowiczem - prace około połowy/końca lipca

brame wjazdową wybrałem - normstahl

odkurzacz centralny - dogadałem sie wczoraj, montaż instalacji ok 15 kwietnia

czekam na kilka wycen dotyczących alarmu i hydrauliki

 

na razie wszystko wygląda wmiarę dobrze, aczkolwiek na początku maja na świat przyjdzie mój "dziedzic" i nie wiem czy będę miał czas na budowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

dzieki za odwiedziny :)

 

domek przezimował w całkiem dobrym stanie ... obecnie jestem w trakcie dogrywania ekip

okna - zamówione - montaż na początku maja

wentylacja/rekuperacja - dogadałem się, montaż rur 6 kwietnia

dach - zamawiam jutro - ekipę mam, kładę dachówkę nelskampa płaską, montaż będzie około połowy maja

ocieplenie/elewacja - wczoraj dogadałem się z forumowiczem - prace około połowy/końca lipca

brame wjazdową wybrałem - normstahl

odkurzacz centralny - dogadałem sie wczoraj, montaż instalacji ok 15 kwietnia

czekam na kilka wycen dotyczących alarmu i hydrauliki

 

na razie wszystko wygląda wmiarę dobrze, aczkolwiek na początku maja na świat przyjdzie mój "dziedzic" i nie wiem czy będę miał czas na budowę :)

 

 

to widze całą liste masz zaplanowaną co jak i kiedy :p :p super

 

mam pytanko wiesz już może ile cię wyniosą okna tak mniej więcej :roll: :p pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...