Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Sylwi i Darka ZET


darekzet

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wysłane. Ciekawa jestem jak się podoba???

 

fajnie to wygląda ... ktoś się napracował żeby wydziergać te ozdoby :)

 

widzę że postawiłaś Topaza 100% zgodnego z projektem ... qrczę, mam wrażenie że mój dome jest jakiś wielgachny ... Twój taki zgrabny sie wydaje

 

Może na zdjęciach jest zgrabny. W rzeczywistości wygląda jak blok. Może gdyby w bliskim sąsiedztwie były budynki to inaczej wszystko by wygladało...

A swoja drogą to Twój dom to taki dopasowany do twoich wymagań topaz prawda?

 

Faktem jest, że projekt był beznadziejnie przygotowany ale to podobno znak rozpoznawczy tej pracowni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane. Ciekawa jestem jak się podoba???

 

fajnie to wygląda ... ktoś się napracował żeby wydziergać te ozdoby :)

 

widzę że postawiłaś Topaza 100% zgodnego z projektem ... qrczę, mam wrażenie że mój dome jest jakiś wielgachny ... Twój taki zgrabny sie wydaje

 

Może na zdjęciach jest zgrabny. W rzeczywistości wygląda jak blok. Może gdyby w bliskim sąsiedztwie były budynki to inaczej wszystko by wygladało...

A swoja drogą to Twój dom to taki dopasowany do twoich wymagań topaz prawda?

 

Faktem jest, że projekt był beznadziejnie przygotowany ale to podobno znak rozpoznawczy tej pracowni :wink:

 

nie martw się ... mój też wygląda jak blok :)

choć dom sąsiadów też jest duży i może trochę to łagodzi

 

mój projekt był rysowany od początku pod nasze zamówienie ... topaz był jedynie wyjściowym pomysłem, choć dom wydaje się być podobny do topaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
cześć, bardzo ale to bardzo podoba mi się Wasza elewacją :lol: . Mam więc prośbe, czy bogłabym dostać więcej zdjęć z efektu końcowego? za tydzień przychodzi do mnie ekipa od elewacji więc jeszcze mam czas na zmiane planów :oops: Dom mój jest stary budowany w latach 60 ale mogła bym pomyśleć o czymś podobnym do Waszego. Z góry dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, bardzo ale to bardzo podoba mi się Wasza elewacją :lol: . Mam więc prośbe, czy bogłabym dostać więcej zdjęć z efektu końcowego? za tydzień przychodzi do mnie ekipa od elewacji więc jeszcze mam czas na zmiane planów :oops: Dom mój jest stary budowany w latach 60 ale mogła bym pomyśleć o czymś podobnym do Waszego. Z góry dziękuje

 

efekt końcowy będzie dopiero za około 2 miesiące

za tydzień będą wykańczane bonie, słupy i ściana wejściowa tynkiem mozaikowym ... za ok 2 tygodnie będą położone dachówki na małym daszku a płytki ceglane będą położone dopiero za około miesiąc - jak znajdę czas żeby to zrobić samemu :)

 

jeżeli interesują Cię konkretne detale to napisz co konkretnie a wstawię zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DArku bardzo Ci ładny domek rośnie :) ... na własne oczy widziałam :)

 

Bardzo mnie interesuje podbitka i namiar na mistrza Leszka :) oraz cennik :)

 

pozdrawiam serdecznie

 

dziękuję ... jeszcze kilkaset tysia i będzie się można wprowadzić hihi :)

Twój domek też fajowy, zazdroszczę Ci fajnie zadrzewionej działki ... ja mam pustynię ;(

 

ocieplenie i podbitkę wykonywał u nas Pan Leszek Garbal (na forum - leszeq) - telefon 0-606 394 789

 

ceny to sprawa indywidualna więc lepiej dogadać się samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witam,

 

Gratuluję pięknego domku. Elewacja rewelacyjna.

 

My będziemy budować także domek pietrowy w podobnym stylu tylko z uwagi na wymiary działki nieco węższy.

 

Mam prośbę o zamieszczenie kilku zdjęć rozmieszczenia kanałów wentylacji, jak to jest rozprowadzone w pokojach, jak wyglądają nawiewy. Prośba też o inforamcję ile trzeba obniżyć sufit aby ukryć to całe ustrojstwo i jaki poniósł Pan koszt wykonania tego systemu?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gratuluję pięknego domku. Elewacja rewelacyjna.

 

My będziemy budować także domek pietrowy w podobnym stylu tylko z uwagi na wymiary działki nieco węższy.

 

Mam prośbę o zamieszczenie kilku zdjęć rozmieszczenia kanałów wentylacji, jak to jest rozprowadzone w pokojach, jak wyglądają nawiewy. Prośba też o inforamcję ile trzeba obniżyć sufit aby ukryć to całe ustrojstwo i jaki poniósł Pan koszt wykonania tego systemu?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam..

 

Centrala wentylacyjna umieszczona jest w garażu. Z garażu główny kanał nawiewny i wywiewny wchodzą na strych i tam idą przy ściance kolankowej. Ze strychu nawiewy i wyciągi przechodzą przez strop bezpośrednio do pokoi/łazienek na piętrze. Ze strychu przeprowadzony jest też kanał nawiewny (przez garderobę na piętrze) do salonu.

Na parterze do kuchni, spiżarni i wiatrołapu poprowadzony jest kanał wyciągowy pod sufitem (rura spiro fi20).

Anemostaty wychodzą z sufitów na rurkach flex więc można sobie dopasować wysokość sufitu podwieszonego.

W niektórych pomieszczeniach gdzie nie będzie sufitów podwieszanych anemostaty wychodzą bezpośrednio z sufitu.

W większości przypadków wystarczy standardowe opuszenie sufitu o 12 cm wtedy można np. ukryć kanał płaski.

 

Zdjęcia są w dzienniku budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jaki poniósł Pan koszt wykonania tego systemu?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam..

 

zapomniałem napisać

 

koszt naszej instalacji to około 20 tys, w tym:

centrala pro-vent mistral 600 duo ec, 2 sterowniki, rury spiro ocieplone

instalacja składa się z 7 punktów nawiewnych i 12 punktów wyciągowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam jestem tutaj po raz pierwszy i gratuluje pieknego domku.Szkoda ze ja bede budowac sie w malopolsce bo skorzystalabym z pewnych ekip zwlaszcza z ekipy robiacej wentylacje i elewacje.Gratuluje i zycze dalszych sukcesow (mam wrazenie ze ta budowa tak lekko i sprawnie przebiega, pewno to tylko moje wrazenie ale chcialabym zeby i moja tak sprawnie poszla).Mam jeszcze jedno pytanie czy ten styropian do domu pasywnego zamawial Pan przez internet?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwież mi, że budowa wcale nie przebiega tak lekko ... qpa stresów i nerwów :(

na szczęście nie spieszy się nam z wykończeniem domu, więc czas nie jest czynnikiem stresogennym i możemy sobie pozwolić na dokładne rozeznanie rynku, cen i szukanie odpowiednich ekip

 

cały styropian do ocieplenia i pod posadzki kupowałem na allegro od firmy PEM

dobre ceny, dobry kontakt i szybka dostawa, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...