Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

STELAŻ WC, BIDET - jaki wybrać, polecane modele, rozwiązania techniczne


Pascall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie się okazało że przy stelarzach popełniłam drobny błąd. Wybierając stelaż też myślałam-pytałam o ilości zużywanej wody i cenę. Ze względu dobrą opinię użytkujących i hydraulików marka była przesądzona u nas na Geberita.

Kupując stelaże wcześnie i bez przycisków myślałam że te paramety są najważniejsze. Teraz dobierając różne elementy wystroju łazienki chciałam sobie dobrać przyciski spłuczkowe a tu okazało się że jedyne co mogę na dzień dzisiejszy wybrać to kolor przycisku! Stelaże już dawno obudowane, już zapłytkowane i nici z kanciastych kształtów.

Teraz wybierając stelaż zaczęłabym od marki, wybrała dopuszczalne kształty przycisków i wtedy sprawdzała kalkulacje cenowe by wybrać najwłaściwszy wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

Mam małą łazienkę na dole na jednej ścianie (132cm) muszę zmieścic kibelek i zlew. Zastanawiam się czy umieszczenie wc w narozniku nie będzie wygodniejsze. Widziałam u niektórych forumowiczów takie rozwiązania ale nie moge teraz tego odnależć :( No i nie wiem czy wtedy klasyczny stelaż (Geberit, Grohe) sie wstawia czy są jakieś specjalne narożnikowe? Jak to wygląda cenowo? Bardzo proszę o fotki takich rozwiązań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stelaż zamontowany na narożniku, wybraliśmy zwykły stelaż grohe rapid 4in1, hydraulicy zamontowali nam go narożnikowo, płytkarz obudował płytami g-k. stelaże stricte narożnikowe są koszmarnie drogie (geberit kosztuje ok. 1500 zł!) i dostępne na zamówienie tylko, a efekt ten sam.

 

http://images29.fotosik.pl/284/6d2146b19eb41873med.jpg

 

http://images39.fotosik.pl/20/6c160330cc57338fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija74 a na co masz czekac? 8)

monah dobrze napisala, zamontuj zwykly stelaz rapid 4w1 (teraz maja piekne proste plytki (przyciski) z mozliwosca przekrecania (poziom/pion).

Cena sklepowa jakies 899zł.

Ja dla klienta ostatnio kupowalem za jakies 540zł. wszystkie rabaty oddalem klientowi bo jest sympatyczny, fair i poprostu normalny czlowiek z niego, wiec czemu nie :)

 

Nie masz co przeplacac za dedykowany stelaz do naroznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Od kilku dni niemal bez przerwy oglądam w necie kible i stelaże. W oczach mienią mi się różne zestawy - Koło Panda, Geberit + Koło, GROHE itd itd.

chciałbym zaoszczędzić na takich elementach przyziemnych, ale wiem, że później mogę narzekać.. Co radzicie???

 

Czy Koło Panda to stelaż, czy wc?

 

Jeśli wc to odradzam. Panda to chyba tańsza (a więc gorsza) marka Koła. Użytkuję coś takiego obecnie (wc stojące). Misa ma nierówności, różne wypukłości, które ciężko domyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...