Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

ja jak zwykle ostatnia - czytalam, ogladalam na goraco ale nie mialam czasu pisac :-?

a wiec okienka pikne, ale to juz wiesz :wink: te panele dodaly ''dostojnosci'' twojej chatce. Naprawde nie masz czego zalowac Iwonko - swietny wybor i jezeli jeszcze raz napiszesz ze to jakas podroba czegos tam to trzy dni pociagami bede sie tlukla ale osobiscie podjade do ciebie i ci ''pacne'' ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja jak zwykle ostatnia - czytalam, ogladalam na goraco ale nie mialam czasu pisac :-?

a wiec okienka pikne, ale to juz wiesz :wink: te panele dodaly ''dostojnosci'' twojej chatce. Naprawde nie masz czego zalowac Iwonko - swietny wybor i jezeli jeszcze raz napiszesz ze to jakas podroba czegos tam to trzy dni pociagami bede sie tlukla ale osobiscie podjade do ciebie i ci ''pacne'' ! :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co ja bym bez Ciebie zrobiła????

Żadna podróba, wyglądają super, a z mi szkoda, że te zdjęcia takie kiepskie i nie oddają całego uroku (chyba sprawię sobie nowy aparat :wink: ).

Jutro pojadę posprzątać te wszystkie "odpady", chociaż milej będzie się teściowi spało (bo już biedaczek drugą noc koczuje) a mój Dario znowu bliżej Ciebie niż mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Moniś, wzorowałam się na Twoich :wink:

Prawdę mówiąc to już ochłonęłam i przechodzę do następnego etapu :lol: Musimy do piątku zakończyć elektrykę, żeby zacząć tynki :D Tylko jakoś mozolnie mi idzie zaznaczanie kinkietów i gniazdek na parterze :roll: nie chcę przedobrzyć i jeszcze te otwarte przestrzenie, wszędzie będzie widać te żyrandole :roll:

Moniś a u Ciebie widziałam tyle kabelków w jadalni, lampy będą jakoś tak rzędowo szły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja znowuż chcę żeby oświetlenie było tylko tłem całego wystroju, a jeśli będzie go zbyt wiele to będzie przyciągać uwagę... Zapomniałam dopisać że kolejne 2 kinkiety będą w wykuszu, a w jadalni 3 żyrandole :roll: i dlatego nie chcę przedobrzyć, wszystko zależy od koncepcji na wystrój wnętrz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Czyta , czyta:)))))))) Codz musze przyznać , że czasem ogląda tylko :oops: :lol: . Faktycznie szkoda tego pokoju na pralnio- garderobę. Jeśli w łazience jest miejsce to praleczkę można jakoś zabudować i zamknąć . Co do lampy to wydaje mi się , że jedna starczy jeśli będą jeszcze kinkieciki czy światło podszafkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko ,jaka masz pow.kuchni? Tak ,czy owak myślę ,że jedno górne wystarczy .Będą na pewno podświetlane szafki.Ja dałam jeszcze dwa punktowe ,,na oświetlenie blatów(zwisy :lol: ) tam,gdzie nie ma szafek wiszących.W łazience mimo wszystko pralki nie dawała bym,może wygospodarujesz jeszcze jakieś inne pom/,a w tym oddzielonym pokoiku faktycznie jakiś relaksujący kacik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...