Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Hej!To boisserie cifre adore o ile dobrze pamiętam,ale ja się w końcu na nią nie zdecydowałam. Widziałam zdjecia na forum, ktoś miał z nich lazienkę i już mi się tak nie podobały, jak na obrazku, może dlatego, że żeby uzyskać dobrą wysokość trzeba kłaść jedna nad drugą, bo są niskie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam się przywitać :-) Bardzo spodobały mi się twoje schody, zwłaszcza ich dolny bieg bo są odkryte z obu stron. Też o takich myślę u siebie choć nie mam dworku jak ty. Interesuje mnie kwestia oświetlenia. Gdzie masz lampy oświetlające schody? Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia?

 

ps. Kuchnia i salon też piękne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać :-) Bardzo spodobały mi się twoje schody, zwłaszcza ich dolny bieg bo są odkryte z obu stron. Też o takich myślę u siebie choć nie mam dworku jak ty. Interesuje mnie kwestia oświetlenia. Gdzie masz lampy oświetlające schody? Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia?

 

ps. Kuchnia i salon też piękne :-)

 

Witam, witam :welcome:

Schody nie są odkryte (ażurowe) w dolnym biegu, są zabudowane płytą k-g i pomalowane w kolorze ścian. Konstrukcję mamy metalową, pod spodem jest piwnica i musieliśmy mieć zabudowane schody. Oświetlenia górnego nad nimi nie mam, bo w sumie do końca nie wiedzieliśmy jak będą "leciały", ale na wprost schodów (górnego biegu) mam kinkiet kryształowy na ścianie i pięknie je podświetla, do tego oświetlenie górnego i dolnego hollu - mnie to wystarcza. Wieczorem wrzucę zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilę na forum i doczytałam, że już mieszkacie. Gratuluję !!!! Nie ma to jak mieszkanie we własnym - dużym - domu :D

 

Dorotko, a ja już myślałam że nie zaglądasz :) Niedawno szukałam Twojego dziennika, chciałam sobie przypomnieć Twoje wnętrza, ale zdjęcia pousuwane :( Super się mieszka, gorzej się sprząta :rolleyes: ale i tak jest cudownie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas nie zaglądałam. Ale akurat siedzę z młodszym w domu, bo choruje, z robotą się obrobiłam, to pomyślałam, że zajrzę zobaczyć co słychać u starych znajomych (my też już mieszkamy) :D

 

 

Ciekawa jestem, jak się urządziłaś. Na pewno jest bardzo przytulnie! Może pochwalisz się chociaż kuchnią, tęsknię za dawnymi czasami, raźniej nam było na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać :-) Bardzo spodobały mi się twoje schody, zwłaszcza ich dolny bieg bo są odkryte z obu stron. Też o takich myślę u siebie choć nie mam dworku jak ty. Interesuje mnie kwestia oświetlenia. Gdzie masz lampy oświetlające schody? Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia?

 

ps. Kuchnia i salon też piękne :-)

 

 

Wrzuciłam zdjęcia do dziennika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem, jak się urządziłaś. Na pewno jest bardzo przytulnie! Może pochwalisz się chociaż kuchnią, tęsknię za dawnymi czasami, raźniej nam było na forum :)

Jeszcze nie jesteśmy "urządzeni" i trochę to potrwa. A kuchnia to na razie prowizorka. Jesteśmy w fazie zbierania do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już pędzę oglądać :-)

No ładnie tam u ciebie, tylko jak idziesz na górę spać i nikogo nie ma na dole to zostawiasz zaświecone światło na dole żeby widzieć coś na schodach czy masz może wyłącznik schodowy do światła na górze i na dole?

Edytowane przez Niureczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, dziękuję! :))

Jeszcze daleko do tego co ja bym chciała mieć już zrobione, kupione, postawione itd. ale już przywykłam do ciągłego czekania na coś :yes:

Przyszłam do Ciebie ,gratuluję ślicznego dworku,klimaty iście królewskie:yes:Moim zdaniem czujemy się lepiej goniąc króliczka:lol2:Pozdrawiam,czasem sobie zajrzę dla poprawy humorku:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przy urządzaniu odkrywa się własne pokłady cierpliwości :D

 

Święte słowa! Nawet jak mnie tata zaskoczył informacją że może zacząć dolną łazienkę, to się ucieszyłam, a za chwilę zmartwiłam, bo nawet moje rysunki tej łazienki podczas przeprowadzki gdzieś przepadły i aż mnie głowa rozbolała, że będę musiała na nią od nowa główkować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, witaj Bratnia Duszyczko:):) Widze, ze sporo pracy juz za Tobą:) Efekt.....piękny.....parkiet.....brak słów....marzenie:) Mam nadzieję, że wspaniale Wam się mieszka w tych królewskich wnetrzach:):) Pozdrawiam serdecznie:)

 

Martuś, cudnie się mieszka, choć mnie jest zawsze mało- przyznaję bez bicia... Teraz szaleje robiąc zakupy internetowe, ale nie wiem czy to będzie jakiś znaczący efekt- ciągle mi się wydaje, że ten dom to studnia bez dna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...