Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Iwonko to zdecydowanie dla mnie za krótkie łańcuchy. Nie mam też sumienia kolejnej roboty dokładać mojemu małżonkowi z tymi kablami i oprawkami. :( Muszę mieć oświetlenie gotowe do zawieszenia

Mam mieć odpowiedź w przyszłym tygodniu odnośnie jeszcze jednych lamp z prostokątnymi kryształkami po środku i dokładnie o średnicy 40cm. Wtedy podejmę decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dardulko mam do Ciebie prośbę.

Podziwiam odnawiane przez Ciebie meble, sama też "ulepszałam" stare krzesła po dziadkach, ale teraz mam pewien problem.

Do tej pory malowałam pędzlem, bo podobały mi się smugi pozostawiane przez pędzel ale teraz potrzebuję pomalować blat starego, zniszczonego stołu. Stół nic nadzwyczajnego, wytwór współczesny, ale nim zdecyduję się go wyrzucić (trochę szkoda bo i rozmiar i stabilność i funkcjonalność jest OK) chciałabym spróbować go uratować. Coś mi jednak nie bardzo to wychodzi.

Ponieważ Ty masz bardzo pięknie odnowione meble to pomyślałam, że podpowiesz, co takiego i czym czynisz, że mają one tak gładką i lśniącą powierzchnię.

Chodzi mi o to, czym malujesz te piękne fotele? Farba akrylowa a później na wierzch jakaś inna no i to ważne pędzlem czy wałeczkiem? A jeśli wałeczkiem to z jakimś specjalnym włosiem?

Edytowane przez sipatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatko, żadnych profesjonalnych farb Ci nie polecę bo po prostu nie są warte swojej ceny! Moim zdaniem najlepsza jest śnieżka satynowa do drewna - ona po rozprowadzeniu pędzlem, po wyschnięciu nie zostawia smug o których piszesz :) Tylko pamiętaj rozcieńczyć ją wodą, będzie się łatwiej malowało i łatwiej później zleje się w całość ;) Do blatu możnaby użyć wałka z welurowym włosiem lub natryskowo (przy użyciu sprężarki, wtedy będzie idealnie gładko) :) Mam nadzieję, że pomogłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Byłaś pierwszą osobą, którą "poznałam " na tym forum i cały czas śledziłam Twoją budowę. Chociaż mam dom w innym klimacie, to dworki zawsze uwielbiałam. Podziwiam Cię, bo stworzyłaś cudny i ciepły dom, wszystko spójne - no po prostu wow!

Życzę Ci, byś była w nim razem ze swoją Rodziną meeega szczęśliwa. Pozdrawiam Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, baaaaardzo mi miło :) Dziękuję Ci za tak ciepły wpis, bo takie słowa zawsze dodają otuchy :) Mało już pojawiam się na forum, teraz cały mój wolny czas pochłania pasja stylizacji mebli- super zabawa- zawsze zachęcam wszystkich do spróbowania, Ciebie również ;) Zapraszam na mojego bloga: bajkowydworekwlesie.blogspot.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
  • 2 months później...
  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...