Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Karoru, pisząc centralne miałam na myśli same rureczki miedziane w podłogach przykryte wylewką, kaloryfery i piec to przed samą przeprowadzką :lol: Choć teraz tak sobie myślę, że lepiej by było z tym wszystkim ruszyć wiosną, jak piszesz... wtedy od razu można by było się wprowadzić :D A wizualizacje ćwicz! Nie długo będę Cię męczyć o taką specjalną dla mnie :p :wink:

 

No i strzeliłam 36 stronkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam na to, dobry bo wypróbowany sposób. Kup sobie Simsy (chyba,że masz), jakby co córci się niebawem przydadzą :wink: .

Wykorzystałam syna i już "łaziłam" po naszym nowym domu. A jak dokupisz sobie dodatek o urządzaniu wnętrz to mebli jest naprawdę sporo, a wykończeń ściennych na pewno wszystkich nie dasz rady przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widze ze kazdy/kazda musiala przez to przejsc :D Fakt ze w The Sims 2 jednostka miary to jedna kratka i nie ma mozliwosci zrobic sobie np 3,5 kratki. Enentualnie kody jakies co mozna przesowac meble dowolnie ale rozmiaru mebla nie zmienimy. Nie wiem jak to bedzie w The Sims 3 i chyba nie bede juz mial przyjemnosc zobaczyc :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Nelli :D

Jak tylko to okrągłe przyjedzie to będzie fotka, bo z montażem nie będzie problemu, w końcu to będzie maleństwo :lol:

 

Dorfi, o simsach też muszę pomyśleć, choć przeraża mnie to samo co ciebie, dużo czasu do zmarnowania :roll: Chyba wolę by ktoś zrobił to za mnie - tu oczko do Karora :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Duszku, ale chyba mnie chandra jesienna bierze, smutno mi strasznie :(

W dodatku jeżdżę za stażem bo oczywiście umyślałam sobie że musi być w mojej miejscowości, żebym nie miała daleko do przedszkola, więc jest trudno, zwłaszcza że staże to trzeba było zgłaszać od czerwca a nie na jesieni :-( Więc sam widzisz, a ja głupia czekałam, żeby dziecko do przedszkola wyprawiać i dopilnować przez pierwsze 2 tyg. to teraz mam! Nie poddam się, chociaż mam kiedy pracę dokończyć :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jesienną chandrę dobre są kolorowe kredki :D naprawdę. pomyśl ile masz czasu na przemyślenia. Moja rada zrób dużo zdjęć tych surowych wnętrz. Wydrukuj je na zwykłym papierze i kredkami dobieraj kolory, rób kolaże z wycinanek z gazet.I na wiosnę pełna koncepcja gotowa. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flawia

Działajcie działajcie! Przecież jak tam zamieszkacie to i tak podłączycie się pod jakąś firmę ochroniarską, ubezpieczenia - nic nie stoi na przeszkodzie żeby już teraz obiąć budynek ochroną i ubezpieczeniem. Na forum byly bardzo ciekawe posty na ten temat (chyba w wątku o roletach) i ja tak zrobię. Jesień i zima to idealny okres na wykonczeniówkę i przy okazji, roboty będą dobrym pretekstem żeby budowę ogrzewać.Elewacja niech sobie pozostanie surowa, to jej dobrze zrobi, a wśrodku róbcie mieszkanie pełną parą, ale bez pośpiechu :-) Nie pamietam czy macie już porządne ogrodzenie, może trzeba się nim teraz zająć, jeśli ochroniarze tak by sobie życzyli.

Masz fajnie wyprofilowany balkon między podporami, chyba zmałpuję :-)

Bardzo mi się podoba też że parapety są z tego samego co kominek. Nie jestem do konca przekonana do kamiennych parapetów, ale jeślistanowią one komplet z czymś jeszcze, to jestem za! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominium, dziękuję za słowa otuchy :D A Wasza elewacja będzie piękna! :o Kładziecie kolor na całość czy tylko na razie na lukarny, żeby potem nie pobrudzić dachówki???

 

Tak jak piszesz, musieliśmy położyć przed dekarzami, gdyż potem nie ma szans na tak stromym dachu z tynkiem. Musieliby jakies rusztowania w powietrzu stosowac (?)

 

Ocieplenie jest na całym domu, tynki sa tylko na piętrze (lukarny, fronty itp)

 

Parter nieotynkowany, gdyz nie mielismy koncepcji ani czasu na szukanie framóg wokół okien/drzwi.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...