Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Przyniosłam Ci filiżankę herbatki. Rajski ogórd może być?

W tynkach nie robiliśmy jeszcze rozeznania. Dla nas to jeszcze bliżej nieokreślona przyszłość.

Co wejdę do Twoich komentarzy to mi się przypomina, że miałam fotnąć swoje meble kuchenne. Tylko jakoś nie mogę utrafić jak nic się nie gotuje. A z garami zdjęcia robić nie będę. :D

A możesz zdradzić co studiujesz?

 

Och, Dorfi, dziękuję ślicznie... od razu mi się lepiej zrobiło i tak "rajsko".

Nie przejmuj się i cyknij zdjecie bo kuchnia w końcu jest od gotowania...

Jeśli chodzi o studia to teraz zarządzanie finansami kończę, ale jakoś nie mogę się wziąć za pracę magisterską, jeszcze nawet promotora nie wybrałam, ale liczę na spokojniejsze noce... moja córeczka mimo że taka duża to jakoś ciągle nie może przespać nocy... strasznie wszystko przeżywa, nawet najśmieszniejsze bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli chodzi o studia to teraz zarządzanie finansami kończę, ale jakoś nie mogę się wziąć za pracę magisterską, jeszcze nawet promotora nie wybrałam, ale liczę na spokojniejsze noce... moja córeczka mimo że taka duża to jakoś ciągle nie może przespać nocy... strasznie wszystko przeżywa, nawet najśmieszniejsze bajki

No to widzę, że trzeba Cię solidnie pogonić :D Ja jestem po rachunkowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no...

to już wiem do kogo biec po korepetycje :lol: :lol: :lol:

bo ja wcześniej skończyłam stosunki międzynarodowe, więc jestem mało rachunkowy umysł, ale lubię wyzwania i podnoszenie poprzeczki... Dobrze że ktoś nade mną rękę trzyma :oops: Bo się trochę rozpuściłam przez tą budowę, a raczej rozmarzyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!!!

Postanowiłam i ja do ciebie na budowę zawitać :D Tobie to się dwór z prawdziwego zdarzenia szykuje :) Już wygląda imponująco. Bardzo mi się podoba także to zdjęcie kuchni, które u siebie zamieściłas - bardzo klasycznie i reprezentacyjnie. Ja wogóle jestem fanką dworków i tym podobnych klimatów, chociaż jeżeli chodzi o wnętrze w moim domu to byl trochę kompromis - szczególnie salon bo mąż chcial koniecznie plazmę i kino domowe, więc wyszlo nowoczesniej niż reszta domu (tlumaczę sobie ze ciężko byloby znależć TV na korbkę)

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!!!

Postanowiłam i ja do ciebie na budowę zawitać :D Tobie to się dwór z prawdziwego zdarzenia szykuje :) Już wygląda imponująco. Bardzo mi się podoba także to zdjęcie kuchni, które u siebie zamieściłas - bardzo klasycznie i reprezentacyjnie. Ja wogóle jestem fanką dworków i tym podobnych klimatów, chociaż jeżeli chodzi o wnętrze w moim domu to byl trochę kompromis - szczególnie salon bo mąż chcial koniecznie plazmę i kino domowe, więc wyszlo nowoczesniej niż reszta domu (tlumaczę sobie ze ciężko byloby znależć TV na korbkę)

POZDRAWIAM.

 

Bardzo miło Cię gościć :D Już nastawiam czajniczek na herbatkę :lol: :lol:

Jeśli chodzi o plazmę to moim zdaniem w ogóle nie przeszkadza. Gdyby były w czasach szlacheckich pewnie znalazłyby swoje miejsce w tamtejszych dworkach :D Podziwiam detale jakimi wykończyłaś domek. Kinkiety, zawieszki na ręczniki, stojaczki... wszystko ze sobą gra i nadaje klimatu. Pomagał jakiś architekt czy sama tak świetnie skomponowałaś wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, gusta mamy podobne. Możesz połazić i za wnętrzami do mojego a ja sobie spokojnie posiedzę w domku i poszydełkuję w tym czasie :D

A kto będzie moje szydełkowanie i malowanie kończył? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zresztą... kobiecie w Twoim stanie się nie odmawia, więc niech będzie - będę kupować podwójnie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, gusta mamy podobne. Możesz połazić i za wnętrzami do mojego a ja sobie spokojnie posiedzę w domku i poszydełkuję w tym czasie :D

A kto będzie moje szydełkowanie i malowanie kończył? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zresztą... kobiecie w Twoim stanie się nie odmawia, więc niech będzie - będę kupować podwójnie :lol: :lol:

Poszydelkować mogę za Ciebie ale malowania się nie podejmuję (no, chyba, że lubisz bohomazy :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...