Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Parapet wygląda dobrze, tylko mnie bardziej ciekawi jaki jest szeroki??? Tzn. jak wygląda jeśli spojrzałabym na niego z góry, np. przez okno??? Zastanawiam się jeszcze jaką grubość styropianu daliście na ocieplenie lukarenek z przodu??? Bo okno nie wydaje się być głęboko schowane a i ja się zastanawiam ile dać bo trzeba będzie to zrobić przy obróbce parapetów :-? (po prostu nie wiem czy dachu mi starczy :roll: :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lukarnach mamy mniejsze ocieplenie (10 lub 12 cm - nie pamiętam dokładnie) niż bedzie na całym domu, ponieważ nie chciałam, żeby tworzyło wnękę, która zabierze światło z niedużych okienek 8)

zrobię fotkę od środka - parapety są szerokie, bo u nas jest jeszcze deskowanie na dachu i dachówka, które podnoszą szerokość, ale z zewnątrz tego tak nie widać, dopiero od srodka widać, że parapet jest spory i można na nim spokojnie umieścić skrzynki z kwiatami :D :D

zmierzę (może mi się uda dzisiaj) i zrobię zdjecia, to zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Moniu, bo wiem że nie masz teraz dużo czasu, ale nie spiesz się, na szczęście nie potrzebuję na już :lol: U mnie jest jeszcze kawałek dachu do wycięcia, też będzie spory ten parapet i dlatego mam tyle obaw :roll:

 

Witaj Jessi!! :D

to tylko z bliska się wydaje, a z zewnątrz jest super :wink:

z kolei jest to praktyczne rozwiązanie i można taki parapet fajnie wykorzystać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, mam zamiar zmienić za jakiś czas i stanowczo od nowa zapuścić włosy :D

 

Andżi, może znajomy nie będzie miał nic przeciwko jak sobie utniesz małą drzemkę :lol: Szkoda, że to nie Hiszpania, miałabyś siestę :lol: :lol: :lol:

 

 

wyrko napewno zalicze, nawet ''od teraz'', ale za cholere nie kontaktuje o jakiego znajomego chodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać.

 

Wielkie zmiany są u Ciebie...

 

U nas też jeszcze nie pada... i niech tak zostanie. mamy dziś akcje kopania dołków pod ogrodzenie :wink: tzn mój mąż dostał takie zadanie, a ja nie chcę się ruszać na działkę.

 

Pozdrawiam Arnika

 

Witaj Arnika!!!

Z tego co piszesz to i u Ciebie mnóstwo się dzieje, muszę nadrobić zaległości :oops: A co do kopania dołków to mój mąż ostatnio dostał od pewnego Holendra taką maszynkę do kopania/ wiercenia dołków, bardzo przydatne urządzenie, u nas na razie się nie przyda, ale może warto poszukać kogoś w okolicy kto takim urządzeniem dysponuje, chyba że nie ma dużo kopania to można męża pomęczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...