Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Zaglądanie do Ciebie to sama przyjemnosc :)

Jesteście juz na takim fajnym etapie... ! :D

A my musimy się spieszyć jeżeli chcemy do 6 grudnia zrobic dach, wstawic okna i ocieplić domek, a tu TAKA pogoda :(

a raczej jej kompletny brak :cry:

No ale trzeba myśleć pozytywnie :D , bo to podobno połowa sukcesu :wink:

Także przepełniona pozytywną energią wierze,że ta prawie zimowa aura to tylko chwilowy kaprys pogodowy i jeszcze suche i choc troche słoneczne dni tej jesieni powrócą :D

Zamawiam bezdeszczowe dni dla wszystkich!!! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej hej,

 

sto lat, sto lat samych dobrych chwil :wink: i wykończenia domku w przyszłym roku oraz przeprowadzki - życzę z całego serca :D

 

dogrzebałam sie i do Twojego dziennika, jak sie dorwałam neta w domku to nie popuszcze też i Waszych zmagań :wink:

 

Okno prezentuje sie super, ładnie wyszło. a o planach w sprawie podjazdu do domku zazdroszcze - ja nie mam żadnego pomysła do siebie (chyba sie wypaliłam po tej wykonczeniówce). do Twoich dworkowych inspiracji pięknie pasuje.

 

i zieleni tez duzo doszło. pięknie.

 

pozdrawiam ciepło

edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że zajrzałaś :D

Sto razy wolałabym już mieszkać, żeby choć raz zobaczyć jakie to uczucie... a jak zaczynam myśleć nad tym co jeszcze do zrobienia do mi się słabo robi i mam wątpliwości czy tyle rzeczy można zrobić na raz :( Co do podjazdu to sama jeszcze kombinuje... u Ciebie garaż już jest, więc tylko pokombinować jak to wszystko ładnie zgrać, do tego ścieżeczki i będzie pięknie, zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdko, parapety na pewno będą równie ładne lub jeszcze ładniejsze :wink: Gratuluję rocznicy i prądu z tej okazji :wink: :D

Drzewka faktycznie masz lichutkie - niczym moje :lol: Szkoda, że masz daleko do moich stron, bo poleciłabym Ci naszą szkółkę :roll: Za 15zł mozna kupić takie drzewka, że do tej pory nie mogę wyjśćz podziwu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdko, parapety na pewno będą równie ładne lub jeszcze ładniejsze :wink: Gratuluję rocznicy i prądu z tej okazji :wink: :D

Drzewka faktycznie masz lichutkie - niczym moje :lol: Szkoda, że masz daleko do moich stron, bo poleciłabym Ci naszą szkółkę :roll: Za 15zł mozna kupić takie drzewka, że do tej pory nie mogę wyjśćz podziwu :roll:

 

też bym chciała po tyle kupować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko Kochana! Ja chcę sosnowe, zwłaszcza po tym jak już mnie kiedyś przekonałaś :D U mnie wielki taras frontowy więc nic im nie grozi, ani słońce ani deszcz... Mam nadzieję, że zrobi taniej :D Choć teraz nie same drzwi najważniejsze :( Pogoda pokrzyżowała nam trochę plany, ale może to i lepiej bo z kasą kiepsko, więc może lepiej się wstrzymać :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt to nr 1, ale pewnie cena mnie przekona :lol: w dębowych jest 1500 różnicy :-?

 

 

Bezapelacyjnie nr1 :lol: :lol: Jeżeli drzwi nie będą narażone bezpośrednio na działanie czynników zew. to spokojnie mogą być sosnowe.Zastanawiałam się nad tym wypełnieniem przy przeszkleniu.Po konsultacji z M wyszło na to ,że dalibyśmy tam jednak drewno ,nie szkło.Wiesz o co mi chodzi,prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt to nr 1, ale pewnie cena mnie przekona :lol: w dębowych jest 1500 różnicy :-?

 

 

Bezapelacyjnie nr1 :lol: :lol: Jeżeli drzwi nie będą narażone bezpośrednio na działanie czynników zew. to spokojnie mogą być sosnowe.Zastanawiałam się nad tym wypełnieniem przy przeszkleniu.Po konsultacji z M wyszło na to ,że dalibyśmy tam jednak drewno ,nie szkło.Wiesz o co mi chodzi,prawda?

 

Tylko do półokrągłego przeszklenia przydało by się nawiązanie w oknach. Ja bym bez większych żalów wybrała te drugie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctico, u nas jest i okrągłe i półokrągłe okno, więc nawiązanie będzie. Tylko nie wiem jak to będzie z ceną, no i wykonaniem, bo jeszcze się nie zdecydowaliśmy na konkretnego stolarza :-?

 

Masz jeszcze czas ,to jeszcze się rozejrzyj.Przecież na zimę chyba nie będziesz ich wstawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich Wy drzwiach mówicie??? Wejściowych?? Gdzieś są fotki?? Ceny?? My mamy wejściowe 160x220 z bocznym doświetlem i właśnie zastanawialiśmy się że musimy wstawić przed zima aby zamknąć dom. Stolarz odradził nam to kategorycznie. Ma wstawić drzwi budowlane za 200 zł.

Dardurdka ten stolarz co raczej będzie robił właściwe wejściowe jest z Zemborzyc Tereszyńskich chyba. www. drewnomax konkretny, komunikatywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...