Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

U nas mimo słabej pogody prace idą.

Zachwalałaś swioch tynkarzy , ponawiam pytanie : czy można prosić o namiary , w końcu lublin od siedlec nie jest tak daleko. Szukamy dobrej i sprawnej ekipy, jakby pogoda pozwoliła chcemy tynkować niedługo.

 

Popatrzyłam się na Twoje okrągłe okienko i też sobie takie zrobię w lukarnie! :D

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka !

Wiesz co ? Masz rację zapomniałam o łukach okiennych, teraz są zadeskowane i ich nie widać :o

co zajadę na budowę to murarze zasypują mnie nowymi propozycjami, teraz na tapecie są okna dachowe w pokoju bilardowo - kinowym 140 czy 160..?

pokój jest duży więc chyba stanie na 2x160 w parach od frontu i od ogrodu.

 

Muszę chyba załozyć swój wątek w końcu ale narazie tylko szkieletor stoi, jak się zacznie coś w środku dziać to będzie ciekawiej.

Miłej niedzieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka !

Wiesz co ? Masz rację zapomniałam o łukach okiennych, teraz są zadeskowane i ich nie widać :o

co zajadę na budowę to murarze zasypują mnie nowymi propozycjami, teraz na tapecie są okna dachowe w pokoju bilardowo - kinowym 140 czy 160..?

pokój jest duży więc chyba stanie na 2x160 w parach od frontu i od ogrodu.

 

Muszę chyba załozyć swój wątek w końcu ale narazie tylko szkieletor stoi, jak się zacznie coś w środku dziać to będzie ciekawiej.

Miłej niedzieli :wink:

 

Myślę że taki pokój warto doświetlić, u nas są 140, ale do tego są też inne okna (w tym balkonowe) więc nie doradzę... A co to pomysłów murarzy to czasem lepiej puścić mimo uszu... wiem po sobie, jak bym ich do końca słuchała to by mi pobudowali stodołę nie pałacyk :lol: Choć oczywiście nie narzekam na ich jakość tylko źle zrozumieliśmy się w kwestii stylu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połaziłam sobie po Twoim domku i chyba rzeczywiście.... zrobię proste... :wink: :roll:

 

Cieszę się że mogłam pomóc :D Takie proste łatwiej ubrać w razie potrzeby we fresy np. gipsem a gładzić takie gotowe było by ciężko :lol: Chyba masz jeszcze trochę czasu, ale w sumie trzeci dom to już musi być idealny!!! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...