Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U siebie masz zamiar tak zrobić, prawda? Jak długi (szeroki?) masz okap?

 

Prawda, może ciut inny, ale właśnie taki gzymsowy :lol: Obecnie okap ma (około) 50cm, więc po ociepleniu zostanie jakieś ~36cm :-?

 

Beatko, jaka impreza??? Ja nic nie wiem :roll:

 

Arniko, zawsze można pooglądać... mnie np. podobają się strasznie wnętrza w bieli (jak u betib), ale nie zdecydowałabym się na zrobienia tak całego domu (może pokoik)... więc coś w tym jest, że co inne się podoba a inaczej chcemy mieszkać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Beatko, jaka impreza??? Ja nic nie wiem :roll:

 

Arniko, zawsze można pooglądać... mnie np. podobają się strasznie wnętrza w bieli (jak u betib), ale nie zdecydowałabym się na zrobienia tak całego domu (może pokoik)... więc coś w tym jest, że co inne się podoba a inaczej chcemy mieszkać/b] :lol:

 

Eeee tam ,takie małe spotkanie towarzyskie.Dacie wiarę ,jakie tematy dominowały? budowlane- jedni wybudowani ,drudzy (czyli my) prawie ,a trzeci maja stan surowy otwarty.Jeden Inwestor mądrzejszy od drugiego. :lol: :lol: :lol: A czwarta para -po remoncie starego domu i przeróbce na wnętrza bardzo nowoczesne.Oj ,było o czym gadać :D

 

Mnie bardzo podobają sie wnętrza nowoczesne ale...u kogoś.Moja siostra ma meble w kuchni lakierowane ,piękne w ogóle ma w domu ,dużo szkła i chromu .Bardzo mi się to podoba ,ale ja nie czułabym się dobrze w takim wnętrzu mieszkając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do dardurdki również przyszłam się przywitać, bo u Niej też pięknie i też dworek jak u Bauty 8)

Super pomysły i wspaniałe inspiracje tak bliskie memu sercu. Aż ciśnie mi się powiedzonko "to co tygryski lubią najbardziej" :D

Dziękuję kobitki, Tobie dardurdko i Beauty, że raczycie mnie cudnymi obrazami i pomysłami i zapewniam Was że macie we mnie stałą czytaczkę, oglądaczkę i wzdychaczkę (ojej żeby ktoś inaczej nie przeczytał! :o :oops: ) Waszych dzienników :) Na pewno sobie jeszcze innych "upatrzę" bo wiem że jest więcej Forumowiczów kochających takie klimaty :wink:

 

Również ogród dardurdko zapowiada się pięknie i czekam z niecierpliwością na Twoje dalsze pomysły, zakończenie prac i dopieszczanie dworku :) Wiem że będzie to uczta dla oczu i ducha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edisso!!!

Bardzo się cieszę, że zajrzałaś do mnie i oczywiście się wpisałaś do moich komentarzy :D Bardzo cieszy jak grono wielbicieli takiego stylu budowania i wykańczania stale się powiększa :D Mimo że nie budujesz mam nadzieję, że podzielisz się swoimi inspiracjami dworkowymi. Avatar masz przepiękny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć ze się komuś radość sprawiło, nawet taką błahostką jak wpis to tematu :wink: I też się cieszę że odnajdują się tu ludzie którym bliskie są te same style, klimaty i to samo piękno ...

Mój avatar to dwór w Korzeniowie i też zrobiłam takie oczy gdy go ujrzałam :o Jest piękny choć w realu go nie widziałam, ale fotki i tak oddają jego piękno... i ten staw przed dworem... mmmmm

 

A teraz aż się wstyd przyznać, że nie mam inspiracji tak pochowanych w kompie jak Wy, ale od dzisiaj już tak zacznę robić bo jest dla kogo :D Dotąd tylko oglądałam, czytałam, buszowałam w necie po dworach i dworkach,wiem co mi się podoba, ale nie czułam potrzeby "trzymania tego dla potomności" No bo i po co, w dworku nie mieszkam, dworku nie kupie ani nie wybuduję... Tak do niedawna myślałam,lecz ziarno już zaczęło kiełkować, tylko nikt nie ma pojęcia kiedy będą plony 8)

 

Ale jak na razie starczają mi Wasze zmagania, Wasze emocje i Cieszę sie razem z Wami że spełniacie marzenia :D

 

Kurde, dlaczego mi takie długie posty wyłażą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ziarenko zasiane... teraz już pozostaje Ci czekać i oczywiście marzyć :D

U mnie niestety staw nie wyjdzie, bo rzeki w pobliżu nie ma... chyba że taki mniejszy (sztuczny)... a o inspiracje się nie martw, ważne żebyś to Ty wiedziała czego chcesz, a nami się nie przejmuj :lol:

Pisałaś u Beatki, że masz już na 100% wybrany projekt :D Możesz zdradzić który to???

Wydaje mi się, że może ten... (bardzo podobny do tego w avatarze, ale sporo mniejszy :lol: )

http://www.mtmstyl.pl/projekt-opus_2/widoki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej dardurdko czyż byś była wróżką?! :o Tak, to jest Opus 2... 8)

Co sądzisz o tym projekcie? Trochę mnie martwi brak jadalni, no i wiem że jest dosyć drogi w realizacji. Ale pożyjemy zobaczymy... Znalazłam też niegłupi i tańszy zamiennik, tylko że parterowy :-? W sumie jest nawet ładny i zgrabny...

http://www.galeriadomow.pl/projekt,upb171-dom-przy-zamkowej,117.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opus był moim wybranym projektem lecz mąż się nie zgodził, ze względu na koszt dachu i tych kolumn z tyłu (są ogromne)... A dom przy zamkowej podobny jest do tego który buduje Arctica :D Jej się nazywa chyba dom przy jodłowej?!? Myślę, że brak jadalni w opusie to nie problem, można ją zrobić w pokoju kominkowym... męża bratowa wybrała sobie właśnie ten projekt, ale do budowy też jeszcze daleko... Widziałam ten dom na żywo tylko z dachem czterospadowym, i wcale nie wydał mi się duży :D Więc jeszcze się zatanów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...