Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Beatko, miałaś rację!!! Namalowałam sobie stanowisko piecowe na przeciwległej ścianie i będzie o niebo lepiej (choć i problemów trochę z tym będzie), ale za to nie wchodzi się tunelem prosto na taras niezauważając kuchni :roll: Witrynka odpada bo się nie zmieści ale sama zabudowa kuchenki w tak małej kuchni powinna wystarczyć :wink: Mam jeszcze kłopot ze ścianą z oknem, ale coś wymyślę i jak skończę wrzucę, żebyś mogła jeszcze coś cennego dorzucić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonko mnie sie te twoje szkice bardzo podobają, jak wybierzesz sie do producenta mebli to myslę ze on ci cos jeszcze doradzi - chociaz super ze masz juz wlasną koncepcje (mi jej niestety troche brakowalo...) Ja i tak juz wiem, ze to twoje wnętrze bedzie bardzo w moim :wink: :p stylu.

 

Właśnie z tym producentem to mogę mieć problem :lol: Żeby zrobił takie cudeńko za małe pieniądze, najwyżej będzie z mdf, nikt się nie gapnie :lol: a wystarczy na co najmniej 10 lat :lol: Mam tylko nadzieję, że w tym dziesięcioleciu uda mi się zrealizować moje plany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja zrobiona od ręki, w dniu kiedy mi dałaś dobrą radę, już zeskanowana, zaraz wklejam :wink: Tylko nie wiem co dać obok stanowiska piecowego??? Czy zamknięte szafki bo tam już szklane nie pasują, a i przyprawy będzie gdzie trzymać czy wymyślić coś innego??? Nie miałam czasu pomyśleć... Lodówka na pewno tam będzie pasować bo jak nie tam to gdzie?, bardzo nie ma wyjścia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dardurdka napisał:

Hej! Dawno nie zaglądałam a tu okienka już zamówione SUPER!!!

A z tymi otworami to nie złe zamieszanie... ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło Jaki podział szprosów wybraliście???

 

 

Witaj Dardurdka......Cieszę się, że zajrzałaś

 

Z tymi szprosami to powiem Ci szczerze, że nie zastanawiałam się jakoś specjalnie długo.....ten podział, który mamy w projekcie podoba mi się i taki zastosujemy...... mam nadzieję, że będzie dobrze.........bo wiem, że u ciebie ten temat był dość długo analizowany.....żebym czegoś nie przegapiła czasem mam wrażenie, że może te szprosy ciut za "rzadko" są....że mamy trochę nietypowy podział....ale mąż nie specjalnie był za szprosami więc postanowiłam nie dzielić za gęsto, żeby mu to niezbyt przeszkadzało.....

 

Okna balkonowe będziemy dzielić na dwa poziome i jeden pionowy (na jedno skrzydło)......pozostałe okna (przeważnie mamy 90 na szer.) będzie jeden poziomy i jeden pionowy -czyli na krzyż......kurcze mam nadzieję, że bedzie ok.....tak jest w projekcie i wizualnie mi się podoba........

 

Witam......

Skopiowałam moja odpowiedź do Ciebie.....może mi coś doradzisz........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie dobrze :D Dużo daje możliwość wizualizacji, ale projekt to też dobre źródło inspiracji :lol: Skoro w projekcie jest ok to się nic nie martw w rzeczywistości też będzie dobrze :) U nas jest dużo okien symetrycznie i dlatego tak długo wąłkowałam ten temat, żeby szprosy zgrywały się na każdej elewacji... Nie żałuje że się na nie zdecydowałam, bo jak sama napisałaś elewacja z projektu jest pomocna. Ja dałam grubsze szprosy 26mm, żeby były bardziej widoczne, bo im ciemniejszy szpros tym mniej go widać :( a u Was będą w kolorze okien???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja zrobiona od ręki, w dniu kiedy mi dałaś dobrą radę, już zeskanowana, zaraz wklejam :wink: Tylko nie wiem co dać obok stanowiska piecowego??? Czy zamknięte szafki bo tam już szklane nie pasują, a i przyprawy będzie gdzie trzymać czy wymyślić coś innego??? Nie miałam czasu pomyśleć... Lodówka na pewno tam będzie pasować bo jak nie tam to gdzie?, bardzo nie ma wyjścia)

 

Iwonko ,ja na tej ścianie chyba zostawiłabym tylko stanowisko piecowe,a na przyprawy dałabym carga po obydwu stronach kuchenki ,na dole .Może dlatego ,że ja tak mam? :oops: :oops: a okap będzie taki okazały ,ze stanowi ozdobę sam w sobie i nie ma co tam wściubiać jakiejś wąskiej szafki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to rzeczywiście mało...

dwukolorowe ze szprosami wychodzą drożej niż jednokolorowe w okleinie, ale jednak biel jest o wiele przyjemniejsze, zwłaszcza w oknie :) Jeśli mniej szprosów to może grubsze, na pewno są wtedy bardziej widoczne, ale cieńsze są subtelniejsze??? Masz łatwiej bo możesz popatrzeć u mnie jak to wygląda, ja szukałam i nic nie znalazłam, tylko grubsze białe, ale zaryzykowałam i teraz nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D Gratulujemy rocznicy bloga :D :D :D

Piękną będziesz miała kuchnie!!! Gdybym miała wybierać kuchnię nie nowoczesną a bardziej stylową na pewno wybrała bym taką jak Ty :)

A co do ewentualnej możeliwości posiadania zlewu w kotłowni to lepiej taka opcje mieć niz nie... :wink: :D

Pozdrawiam i dobrej nocki zyczę ;***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...