Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję bardzo, widziałam, że u Was strop się zalewa :D Zastanawiałam się tylko dlaczego nie zalaliście całego na raz??? :o Laliście ręcznie, z betoniarki???

 

Witaj Dardurdko :)

Strop był lany normalnie, wielką pompą ;P

Kierownik budowy postanowił zalać najpierw strop nad gardażem bo jest różnica poziomów pomiędzy stropem nad garażem a nad resztą parteru... :roll:

Byłam dziś rano na budowie i kończyli układać strop nad kuchnią.

Całość maja zalać w sobotę :roll: Oby :wink: :D (Podobno na bank sie wyrobią :wink: )

16 listopada potwierdziła przyjazd ekipa od więźby a 23 przyjeżdzaja nasze okna :D

 

miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja zrobiona od ręki, w dniu kiedy mi dałaś dobrą radę, już zeskanowana, zaraz wklejam :wink: Tylko nie wiem co dać obok stanowiska piecowego??? Czy zamknięte szafki bo tam już szklane nie pasują, a i przyprawy będzie gdzie trzymać czy wymyślić coś innego??? Nie miałam czasu pomyśleć... Lodówka na pewno tam będzie pasować bo jak nie tam to gdzie?, bardzo nie ma wyjścia)

 

Iwonko ,ja na tej ścianie chyba zostawiłabym tylko stanowisko piecowe,a na przyprawy dałabym carga po obydwu stronach kuchenki ,na dole .Może dlatego ,że ja tak mam? :oops: :oops: a okap będzie taki okazały ,ze stanowi ozdobę sam w sobie i nie ma co tam wściubiać jakiejś wąskiej szafki.

 

Beatko, nie zauważyłam wpisu :oops: Tak byłoby najlepiej, ale tą ściankę przy oknie obok kuchenki mam dłuższą i jest to jedyne miejsce na wiszące szafki... więc coś muszę tam wcisnąć, nie koniecznie połączone z piecem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka - dzięki tobie mam 10000 w kieszeni - jesteś kochana że wstawiłaś mi to zdjęcie komody do łazienki, dzięki temu weszłam na stronę firmy która je oferuje i ..... zobacz w moim dziennku co wykombinowałam ( w porę :roll: :wink: )

 

bo jak zbaczyłam że oni sprzedają komody za 4490 a ja po rabacie dałam pnad 5000 to musiałam sobie poblużnić :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie w ten sposób wkleiłam zdjęcia/barku też żebyście mogły szybko trafić do sklepu :D Nie sprawdziłam jeszcze ich towaru, ale pewnie też będę się tam zaopatrywać :wink:

 

ja już rozmawiałam z właścicielem bo bedzie mi sprowadzała stół, którego nie mają na stałe w ofercie ale że gowyczaiłam i wytłumaczyłam że bardzo go chcę i mogę czekać te 3-4 miesiące na realizację to zciągną go dla mnie i najważniejsze że mogłam wybrać sobie długość ( max 3,5 metra po rozłożeniu - co dla mnie super !!!!!!!!) i do tego 8 krzeseł i dwa fotele :D :D

i sypialnia od nich chodzi mi po głowie razem z szezlongiem :roll: :roll: :wink:

 

widzisz - majatek tam zostawię - przez ciebie :wink: :wink:

 

kiedyś wchodziłam na ich stronę poprzez allegro ale zapomniałam o ich istnieniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie w ten sposób wkleiłam zdjęcia/barku też żebyście mogły szybko trafić do sklepu :D Nie sprawdziłam jeszcze ich towaru, ale pewnie też będę się tam zaopatrywać :wink:

 

ja już rozmawiałam z właścicielem bo bedzie mi sprowadzała stół, którego nie mają na stałe w ofercie ale że gowyczaiłam i wytłumaczyłam że bardzo go chcę i mogę czekać te 3-4 miesiące na realizację to zciągną go dla mnie i najważniejsze że mogłam wybrać sobie długość ( max 3,5 metra po rozłożeniu - co dla mnie super !!!!!!!!) i do tego 8 krzeseł i dwa fotele :D :D

i sypialnia od nich chodzi mi po głowie razem z szezlongiem :roll: :roll: :wink:

 

widzisz - majatek tam zostawię - przez ciebie :wink: :wink:

 

kiedyś wchodziłam na ich stronę poprzez allegro ale zapomniałam o ich istnieniu :(

To się kobieto opamiętaj bo nic na budowę nie zostanie :lol:

a zresztą jakbym miała trochę kasy na zbyciu sama bym sobie sprawiła na poprawę humoru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...