Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przy odkurzaniu najbardziej wkurza mnie wyjmowanie odkurzacza z pomieszczenia gosp. i ponowne chowanie - jak już jest na wierzchu, to mogę odkurzać i nie przeszkadza mi sam odkurzacz. W przypadku centr. odkurzacza również rury trzeba chować i wyjmować, więc w tej sytuacji jak dla mnie to zbędny wydatek (niemały zresztą).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja nie przewiduję dywanów niemal w ogóle z uwagi na moją alergię, ale i tak korzystamy z odkurzacza do odkurzania podłóg :roll:

5 tys. to koszt z robocizną i wg mnie spory - wolę te pieniądze przeznaczyć na np. ładniejsze deski do salonu, czy płytki w łazience, prawda?

Zbędny luksus. Oczywiście są zwolennicy takiego systemu i wcale go nie krytykuję, bo nie wiem jak to funkcjonuje, ale biorąc pod uwagę to wyjmowanie rur, to ... jak pisałam - na jedno jak dla mnie wychodzi :lol:

A tak w ogóle to wolałabym gosposię do sprzątania :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam drewnianą podłogę - dechy, ale są pomalowane jakimś takim lakierem, że nie widać tych porysowań :roll: Chyba, że jest ich tak dużo, że dlatego nie widać, bo zlały się w jedną całość :lol: W każdym razie tę obecną podłogę chętnie zabrałabym ze sobą do nowego domu :wink:

Na nowej zapewne będzie ryzyko porysowań, ale jeśli podłoga będzie w naturanym kolorze drewna, a nie ciemna, to nie powinno być tak widać rys. Inna rzecz, że jak się troszkę porysuje, to naturalniej będzie i "starzej", a więc nie ma tego złego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogi odkurzam szczotką z wysuwanym włosiem, żeby się nie porysowały. Jak odkurzam dywan, to przyciskiem to włosie chowam i szczotka jest gładka. Nie macie takich szczotek na wyposażeniu swoich odkurzaczy?

ja też w ten sposób :wink: , ale Dardurdka miała chyba na uwadze to, że podłoga rysuje się od samego odkurzacza, któy trzeba ciągnąć za sobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie chodziło ogólnie o ten sposób czyszczenia drewnianej podłogi :lol: Najlepszy jest delikatny mopek, oczywiście wcześniej lepiej zamieść tradycyjnie jeśli to duża powierzchnia :lol: Na poddaszu się nie martwię bo moja córa jak chłopak rozjeżdża sie wszędzie samochodzikami i traktorkami :roll: ale w salonie chciałabym piękną polakierowaną podłogę i tego typu ryskach myślałam :wink:

Idę teraz uzupełnić dzienniczek bo dzisiaj całkiem przypadkowo prawie zamówiliśmy drzwi :o W tym tygodniu podpiszemy umowę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...