Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień doberek :D

 

cieszę się, że się daszek podoba :D

 

A jak córcia w przedszkolu? chora była tak, migło mi sie, że pisałaś, muszę doczytać. My teraz siedzimy z młoda w domu, obie mamy furgoczenia w oskrzelach :roll: nie wiem gdzie się tak załatwiłyśmy :-?

 

pozdrówka

Super, tylko nadal z zostawaniem jest problem... ale i tak mąż sobie jakoś lepiej radzi :roll: :lol: Dzisiaj rano obie byłyśmy ochrypnięte :-? mnie przeszło, ciekawe jak u niej?!? Boję się, że bez lekarza sie nie obejdzie :( a kolejki są okropne, bo szwagier był z dzieckiem (prywatnie) bo tak to nawet wolę nie myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctico, nie przesadzaj :lol: za 5 lat :o może nieco wcześniej aby kasa była :roll:

Karolinko, oglądałam u nich schody za 14tys. ale mam też namiar na tańsze :wink:

 

No ja mam nadzieję,że tańsze! :wink: :wink: :wink:

U nas schody będą wylewane, a drewniane będą tylko podstopnice i półpienterko , które ma ok 3-4 m2... hmm jak juz wyleją mi schody czyli w przyszlym tygodniu będę mogła dokładnie pomierzyć i zaczne sie konkretnie rozglądać... Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flawia

a ja polecam odkurzacz centralny! Wypytałam wspólniczkę, bo ona ma i jest zadowolona. Nie ma dywanów. Chodzi o zasysanie kurzu, brudów, robi to codziennie! a automatycznej szczotki nie używa bo samo podpychanie brudów pod szczotkę przypomina jej tradycyjne nieskuteczne zamiatanie. Odkąd ma odkurzacz centralny wogóle nie zamiata i szufelki nie potrzebuje, bo taka jest wielka różnica miedzy zassaNIEM BRUDU A ZAMIECIENIEM BRUDU.

Podobno niedrogo jest całkiem porobić kanały od odkurzacza zawczasu, a na silnik i rozmaite końcówki zdecydować się można gdy sie trafi jakaś super promocja. Jak ktoś myśli że odkurzacz centralny pozbawia go przyjemności korzystania ze zwykłego odkurzacza to sie myli, bo do nowego domu można przecież się wprowadzić z dotychczasowym odkurzaczem :-)

Mnie wkurza w zwykłym odkurzaczu że trzeba go wyciągać i chować i ciągać. Ale że wielkiej rury też nie chcę ciągać to myślę że docelowo każdy pokój będzie miał swoją rurkę w takiej specjalnej obudowie, od razu przy gniazdku.

Co do chorowania dzieci to mój dwuletni synek dostał gorączki 2 dni temu i jakoś go wyleczyliśmy środkiem przeciwgorączkowym i inhalacjami z berodualem . Po szpitalu wiele osób docenia inhalacje dzieci, pozwalają uniknąć antybiotyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Iwonko ,kolejny dzień w pracy minął?Mam nadzieje ,że się nie zaharowywujesz?Nie daj po sobie poznać ,ze zbyt wiele potrafisz ,bo będziesz robić za dziesięciu :D :D

 

Kochana, trochę za późno to napisałaś :roll: ale ja się cieszę bo im więcej roboty tym czas szybciej leci :lol: A w weekend to muszę odespać, bo pierwszy tydzień musiałam się aklimatyzować :lol: Ale już mi lepiej, zwłaszcza, że szef ciągle gdzieś jeździ (hihi) więc sobie na netka weszłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...