Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

wróciłam, i mam kolejne dylematy... Pan zaproponował, żeby w oknach tarasowych (w dolnej części) zastosować panel zamiast szyby. Zdecydowałam się na takie w gabineciku (do wys. pozostałych okien na parterze) i wykuszu (wys. od dołu będzie odpowiadać wys. okien w wykuszu). Chciał tak też zrobić z oknami tarasowymi w kuchni i jadalni, ale się zastanawiam bo trochę to umniejszy ilość wpadającego światła, zwłaszcza, że z tamtej strony jest blisko las (w dodatku zachód).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem co masz namyśli pisząc "ozdobnymi szprosami", ale takie jak na tym zdjęciu można bez problemu zrobić z pcv. Ale mnie chodziło bardziej o dół okna choć mniej ozdobny... bo nie wiem czy warto tak zabudować je od dołu (zamiast szyby). Tu też cuś takiego:

http://images33.fotosik.pl/425/1100d892be492941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz namyśli pisząc "ozdobnymi szprosami", ale takie jak na tym zdjęciu można bez problemu zrobić z pcv...

Miałam na myśli rzeźbienia na szprosach - nie spotkałam takich w oknach pcv, ale jak już napisałam, może nie mam takiej wiedzy, a technologia poszła na tyle do przodu, że się takie wykonuje. Te u Ged'a są ręcznie rzeźbione( o ile mnie pamięć nie myli, bo byłam u Niego już kilka miesięcy temu :roll:) i w zblizeniu wyglądają tak:

http://img443.imageshack.us/img443/6051/fragmentoknaes4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźbionych to i ja nie widziałam :lol: Ale te u Geda nie są rzeźbione szprosy tylko sama listwa jest ozdobna... u Beauty chyba też tak było, albo jeszcze gdzieś takie widziałam, może u Googulka? Chyba tak, tam były białe rzeźbione.

Tak, raczej sama listwa. Szprosy mają chyba tylko fazowania, nie pamietam :roll: Ogólnie robią wspaniałe wrażenie, zwłaszcza na żywo :roll: A w sprawie zabudowanego dołu to nie wiem co powiedzieć :roll: - jeśli zewnętrznie Ci to nie przeszkadza, to chyba zbyt dużo swiatła nie powinny zabrać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kolorem okien... na zewnątrz orzech, a w środku... może jednak białe będą praktyczniejsze? Ale bardziej podoba mi się orzech :roll: Znowuż na poddaszu bardziej odpowiadały by mi białe (np. w pokoiku dziecinnym, łazience). Nie wiem czy taka dwubarwność nie będzie głupio wyglądała :-? Pomocy :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, naprawdę jestem mile zaskoczona ceną :o

 

ja mam białe okna, nie pomogę w tej kwestii zbytnio :roll:

lubię białe okna, bo lubię światło, a ciemny kolor go nie odbija.

Już to przerabiałam 8)

miałam strasznie ciemno w domu :roll:

dwukolowe ma koleżanka, jak są otwarte, to różnica rzuca się w oczy :roll:

 

oczywiscie ciemne kolory podobają mi się bardzo...

ale u kogoś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...