Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonko ,coś Ty taka zapracowana ,w ogóle Cie nie ma na FM?Napisz mi ,jak to jest z tym nadaniem numeru.To trzeba mieć odbiór budynku ? My musimy się przymierzyć do odbioru ,tylko nie wiem ,od czego zacząć ?M mówi ,ze za energie też płacimy więcej ,ponieważ jest to jeszcze prąd budowlany.Przyszło mi teraz płacić 800zł za prąd!!! :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko ,coś Ty taka zapracowana ,w ogóle Cie nie ma na FM?Napisz mi ,jak to jest z tym nadaniem numeru.To trzeba mieć odbiór budynku ? My musimy się przymierzyć do odbioru ,tylko nie wiem ,od czego zacząć ?M mówi ,ze za energie też płacimy więcej ,ponieważ jest to jeszcze prąd budowlany.Przyszło mi teraz płacić 800zł za prąd!!! :o

 

Beauty, nie musisz miec odebranego budnynku, ja nie mam budynku żadnego a numer mam nadany :wink: wystarczy udac sie do UG/UM i wypełnić wniosek o nadanie numeru porządkowego, opłata jest niska ( ok 17 zł) i za tydzien/dwa masz numer :D

 

a tu lekturka:

 

http://www.abc.com.pl/serwis/du/2004/2432.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko ,coś Ty taka zapracowana ,w ogóle Cie nie ma na FM?Napisz mi ,jak to jest z tym nadaniem numeru.To trzeba mieć odbiór budynku ? My musimy się przymierzyć do odbioru ,tylko nie wiem ,od czego zacząć ?M mówi ,ze za energie też płacimy więcej ,ponieważ jest to jeszcze prąd budowlany.Przyszło mi teraz płacić 800zł za prąd!!! :o

 

Kochana, za prąd budowlany płaci się duuużo więcej! A odbiór to już po mału możesz robić, zn. się kompletować dokumenty :D

 

a nr może już masz nadany tylko nie wiesz (zależy kiedy gmina zmieniała mapy, jak niedawno to od razu każdy dostał, czy jest domek czy nie :D tam gdzie działeczki budowlane są nry... tak jak Adrianka pisze, wniosek w gminie i gotowe, a jak chcesz odbiór to od razu weź zaświadczenie, że ten nr jest Twój :lol: :wink:

P.S. mnie też wkurza ta baba z allegro, przez to tak żadko zaglądam :roll: :lol: a prawdę mówiąc to teraz ciężko się złapać z innymi na fm :-? Może ustalmy godz. nadawania? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko ,coś Ty taka zapracowana ,w ogóle Cie nie ma na FM?Napisz mi ,jak to jest z tym nadaniem numeru.To trzeba mieć odbiór budynku ? My musimy się przymierzyć do odbioru ,tylko nie wiem ,od czego zacząć ?M mówi ,ze za energie też płacimy więcej ,ponieważ jest to jeszcze prąd budowlany.Przyszło mi teraz płacić 800zł za prąd!!! :o

 

Kochana, za prąd budowlany płaci się duuużo więcej! A odbiór to już po mału możesz robić, zn. się kompletować dokumenty :D

 

a nr może już masz nadany tylko nie wiesz (zależy kiedy gmina zmieniała mapy, jak niedawno to od razu każdy dostał, czy jest domek czy nie :D tam gdzie działeczki budowlane są nry... tak jak Adrianka pisze, wniosek w gminie i gotowe, a jak chcesz odbiór to od razu weź zaświadczenie, że ten nr jest Twój :lol: :wink:

P.S. mnie też wkurza ta baba z allegro, przez to tak żadko zaglądam :roll: :lol: a prawdę mówiąc to teraz ciężko się złapać z innymi na fm :-? Może ustalmy godz. nadawania? :lol:

 

u mnie nieralne - jeden tel i musze lecieć :( :( albo ktoś wpadnie i odciąga mnie od kompa :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobrze :(

Coś wymyślimy!

Czytałam u Ciebie w dzienniku że robisz zakupy materiałowe - nie martw się bo bardzo słusznie - zawsze w zimie są tańsze bo wyprzedają zapasy, które nie poszły a i w fabryce zawsze taniej :D Wiem bo obserwuję to zjawisko od kilku lat :lol: :wink:

 

bardzo sie ciesze że mi to napisałaś bo jakos nikt tego nie skomentował :-?

najchętniej to wszystko bym kupiła ale chyba nie ma sensu...

mysle ze ceramika, bloczki i Porotherm chyba narazie wystarczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ,ciężko się ostatnio zegrać. :wink: dzięki za podpowiedź w sprawie numeru.W poniedziałek biegnę do Gminy ,a daleko nie mam ,bo za płotem i wszystkiego sie dowiem.Teraz gotuje szybko obiad ,bo teściowa przyjeżdża,Właśnie m pojechał po nią na pociąg i o mało nie przydzwonił w niego facet.Jakieś te ludziska zamyślone jeżdżą ,a większość z nich przed świętami to niedzielni kierowcy.M mówił ,ze taki pisk opon był i taki stres ,ze jeszcze 15 minut po zdarzeniu mu się nogi trzęsły.Cholera ,możesz jechać prawidłowo i stracić życie przez takiego bęcwała. :cry: :cry: No i kamieniarz kończy dzisiaj swoje dzieło .Tak ,ze jutro zapodam fotki mojego blatu.Iwonko ,wyszło taniej ,niż Ci pisałam ,z czego bardzo jestem zadowlona. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie ciekawi, jaki to będzie nr na tak pięknej ulicy :D Cieszę się że blat wyszedł taniej i co najważniejsze ładnie :D Już nie mogę się doczekać nowych zdjęć z budowy, przepraszam domu!!!!!!!!!!!!! Bo Twój to już dom!

Buziaki! I wyprzytulaj męża bo na pewno całe życie mignęło mu przed oczami :roll: To jest właśnie najgorsze, że nie wystarczy być w porządku na drodze, żeby czuć się bezpiecznie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

my też wczoraj w pracy ubierałyśmy choinkę, nie ma jak po drabinie na obcasach skakać :lol: ale dałyśmy radę, nasza ma 3m wysokości :wink:

u mnie też spokój, sezon sie skończył już dawno, prostuję wszystkie papiery i od poniedziałku mam urlopik aż do nowego roku :D

A jak córcia w przedszkolu, ok już? u nas opsa panuje, ale swojej nie zostawiłam w domu i tak miała stycznosc z tymi dziećmi, a teraz mają radochę bo zdobią przedszkole wiec chodzi, trudno, jedno zakaźne by z głowy było.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej DZIEWCZYNKI!!! Jak miło, że zaglądacie do mnie :D Ja jakoś nie czuję na razie :( Mimo tych choinek w pracy, jokoś potrzebuję spokoju, żeby się nastroić :-? Mam nadzieję, że w końcu zadbam o "wolne" i zaczne wielkie świąteczne porządki, a od tego to już blisko do świątecznej atmosfery :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko przesyłam Ci juz dzisiaj życzenia na nadchodzące Święta (może cie wprodzadza w świąteczny humor)

 

http://lh5.ggpht.com/_XawdS2UxV-E/Sy40T-qHIWI/AAAAAAAADCo/l6MqDGrqgEY/MiscChristmasCard-023A.jpg

 

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy siądziesz do stołu w ten najpiękniejszy wieczór roku, w wieczór narodzin Syna Bożego, kolęd, płatków śniegu, ciepła i spokoju,

Pomyśl o człowieku, który jest od Ciebie na odległość myśli,

Odłam dla niego kruszynę opłatka, bo człowiek jest od Ciebie na odległość wyciągniętej ręki (...).

 

By w tę noc nie było samotnych, by krzywe stały się prostymi, by wszyscy byli dobrej woli, a nad światem panował pokój :D

 

http://img692.imageshack.us/img692/2844/choinka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...